LPG KABLO

Getz Gls Atesleme Bobin Söketi

'Elektrik & Elektronik Sistemler Sorun Ve Çözümleri' forumunda hasanemrah tarafından 7 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. hasanemrah

hasanemrah Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    emrah ozdagli
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    Arkadaslar selam benim getz in basina neler geldi bugun alarmin sireni dusmus atesleme bobinene gelen kablonun soketini kirmis motor tir tir titriyor bir tamirciye goturdum idareten yapti 5km gitti ve soketten bulamiyorum komple motor tesisati almaktan bahsediyorlar sinir oldum bugun sinirrr soketi bulabilecegim bir yer tavsiyeniz varmi 1.3 2005 getz gls

2. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    ufak tefek kenar köşe parçaları dışarıda sanayide parçacılarda bulamazsınız, sizin orada yetkili Yükseliş bayii var orada yedek parça bölümüne ilgili parçayı gösterip isteyin size satarlar, en kötü ihtimalle fabrikadan yada depodan parça gelmesi için bir iki gün beklersiniz o kadar. 1999 model tipo gibi değil bunlar her parçası var. Eğer bu şekilde olumlu sonuç alamazsanız çıkmacılara bakmanız gerekli.

Bu resimde üç tane soket girişi dört tane de buji girişi var sizin kırılan soket bu üç soketten birisi heralde? hangisi kırıldı?

<<bülent>> bunu beğendi.
  3. hasanemrah

hasanemrah Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    emrah ozdagli
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    Okey cok tesekkurler;)

4. Tarsus33

Tarsus33 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Ali MALKARA
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    selamün aleyküm arkadaşlar aynı sorun bende de var üstteki ateşleme bobini sol alttaki soketin besleme dişi soketi kırılmış birşekilde kırılan soket bobin üzerindeki sabit erkek soket değil ona takılan dişi soket elinde olan veya nerden bulabileceğim konusunda yardımcı olacak arkadaş varmı,şimdiden teşekürler.( aracım hyundai getz 1.3 gls 2004 benzin/lpg )

Son düzenleme: 7 Mart 2018

Bu Sayfayı Paylaş