LPG KABLO

diesel getz kullanan arkadaşlar

'Getz Forum - Club' forumunda repsol tarafından 23 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. erkanays

erkanays Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Bu yakıt katkısını deneyip fayda gören var mı arkadaşlar?

2. ugrkan811

ugrkan811 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Aynı problem bende de vardı. Yoğun beyaz duman ve koku çıkıyordu. Kızdırma bujilerini değiştirdim düzeldi. Aracınızı serviste bilgisayara bağlatıp kontrol ettirmenizde fayda var.
    Serviste 400 TL bedeli var. Dışarıda 150 TL ye yaptırdım. Herzaman orjinal parça kullanmayı tercih ederim ama kızdırma bujisi çok önemli bir parça olmadığı için dışarıda yaptırdım.

3. singlegun!

singlegun! Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    <table cellpadding="1" cellspacing="0" border="0" width="100%" style="font-family: verdana; : rgb(220, 220, 220); "><t><tr><td colspan="3" valign="top" style="font: normal normal normal 11px/normal verdana; "><hr size="1" color="d0d0d0" width="100%"></td></tr><tr><td colspan="3" valign="top" id="photos_11" name="photos_11" style="font: normal normal normal 11px/normal verdana; ">Arkadaşlar<adklik id="adklik74">yardımınıza</adklik>ihtiyacım var..

1 kaç haftadır getz<adklik id="adklik75">dizel</adklik>bakıyorum. malum<adklik id="adklik76">piyasa</adklik>yüksek bi türlü aradığımı bulamadım istediğim paraya..

bugün bi arabaya baktım bi tanıdık dan aracın<adklik id="adklik77">km</adklik>si<adklik id="adklik78">orjinal</adklik>136 bin km de 2006<adklik id="adklik79">model</adklik>tek hava yastıklı ve abs yok<adklik id="adklik80">araçda</adklik>. baskı balata alt<adklik id="adklik81">takım</adklik>ve muayane<adklik id="adklik82">yeni</adklik>yapılmış akü sıfır artı olarak 4 cam kaldırma modülü var birde kapılar kapanınca... arac da değişen yok sadece sağ çamurlukda ve sol çamurlukda olmak üzere 2 parçada lokal boya var.. rengi<adklik id="adklik83">klasik</adklik>mavi getz lerde meşhur saten..<adklik id="adklik84"><a href="#" target="_blank">fiyat </adklik>olarak en son 17.000 diyor.. sizce alsam mı almasam mı antal<a href="#" target="_blank">yada piyasa biraz<adklik id="adklik85">daha</adklik>yüksek ve baska sehirlerede pek bakmadım lütfen yardım edin sizce eder mi bu araç 17 bin ??

</td></tr></t></table>

4. usurer

usurer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Ulaş Sürer
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)

Bu Sayfayı Paylaş