LPG KABLO

crdi motor ömrü

'Starex Forum - Club' forumunda tiburonfx tarafından 24 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. ankara30

ankara30 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Değerli arkadaşlar birkaç yıl önce hyundai 95 model kapalı kasa bir kamyonet gördüm 640 bin kmdeydi Expres kargoda kullanılmış, kullanan arkadaş motora hiç ellenmediğini söyledi...bu H100 motorları bu kadar km yapabilirmi....

2. Misafir

Misafir Guest

Dün bir programda seyrettim, İngiliz taxi 760.000km'de, araç standart dışına çıktığı için trafikten çekilmiş, kullanmasını bilirsen yapıyor demek'ki...https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley14.gif

3. ahmetayra

ahmetayra Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    öncelikle kendinizi tanıtsaydınız daha iyi olurduhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

Yapar tabiki neden yapmasın.Ama hiç ellenmemiş mi,orasını bilemem

4. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    H100 lerin arıza vermeden yaptığı km yi her araç yapamaz tabi kullanım şekli burda en önemli factör arabanın bakımını gününde yakıtını temizinde kullanır dengeli bir kullanımla 600-700 binler hayal değil.

5. Dimitri

Dimitri Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    189
    Ad Soyad:
    Özhan Tok
    Duraktaki Taksilerin Çogu Accent Admire İdi Dizel Olarak En Fazla Kilometre 500 bin olarakGördüm Kullanan 2 Orta yaşlı şüför efendiuslu kullandılar :):):) öteki araçlar ise 350 binden yukarısını göremedizaten şu anda çogu ötv indiriminden araçlarını yeniledi

6. alpozturk2002

alpozturk2002 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Belki rektefe yemiştir bikaç kez:)

7. alpozturk2002

Alınan Beğeniler:
    4
    300 bin km bile yaptırsam ki dikkat ediyorum kullanırken. Yılda 15000 km yapıyorum. 300 bin / 15 bin = 20 yıl demek:)

8. thehunturk

thehunturk Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    ben 400.000 de passat gördüm 98 model 1.8t taş gibiydi. akrabada vardı bizim.

9. ibo_speed

ibo_speed Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    crdi lere güveniyorum faka t illaki sorun çıkacaktır servisler ne güne duruyor bozulmassa tamirciler ne yapardüzen böle bakım şartperiyodik olarak tabiki.. araba ne zaman bozulacağını biliyor şöförde tabi: 90 model cıtroen xm vardı bizde hız meraklısı akrabaam 350 000 km lik arabayla mercedes geçmeye çalışınca ortadan 3 e bölünmüş motortraji komik ama sonuç ortada 200 000 den sonra motr komple değişmeli heryer hala tofaş dolu memlekette bakım şarttt....

10. muratacilar

muratacilar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    2004 Crdi Starex sahibiyim aracım 121.287 km de şuanda. Bakımları kesinlikle aksatmam. Her 5000 kmde bir yağ ve kontrol, 10.000 km de bir filtreli bakıma girerim. Ve hiç bir sıkıntım yok. BAkımları çok önemli araba kız gibidir. bakarsan ilgi gösterirsenoda seni mutlu eder. bakmassan mutlu etmez :D

11. sazlı

sazlı Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    valla kardeş benimde 2004 model 153000 de (tci) motor taş gibi rampalarda koy yükü bas basabildiğin kadar.yeteki bakımları zamanında ve tam yaptır.arabayı yorma,ezme.sadece benim sorunum turbomda oda 15-20 gündür. turbodan bilgisi olan yada başından geçiren arkadaşlar beni bilgilendirirseniz sevinirim

12. Beemer

Beemer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ne gibi bir sıkıntınız var turboda?

13. ETiCHeT

ETiCHeT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    NuRi KOÇAKOĞLU
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    bizimde tofaş var evet bakım şart motor 3 araba 2 ye ayrılmasın demi ben 200.000 km ye gelmiş tofaşla 4. vitesde 180 yaptım + lpg de transporterden yol istiyodum sol şeritte + 1. vitesde 8 bin devir arabada 7.5 devire geldim araba 60 dedi hiçbir sorunda çıkarmadı hatta bu araba rektifiyeye dahi girmedi bakım şart iştee............... :):)

14. ETiCHeT

ETiCHeT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    NuRi KOÇAKOĞLU
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gifhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

15. Hasan Tarık

Hasan Tarık Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,184
    Ad Soyad:
    Hasan Tarık
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Kia
    Arkadaşlar dizeli bilmem ama benzinli admirelerden 650,000 km yapanı gördüm.Bizimde ticaride admire var şuan 220,000 de araba bakımları düzenli olursa hiç sorun çıkmıyor.biz admireyi alırken duyduklarımız dizellerin bakım fiyatları daha pahalı ve turbo sorunu çıkartıyor diye duyunca bizde benzinliyi seçtik ve memnunuz.

16. alpozturk2002

Alınan Beğeniler:
    4
    Turbo 5 yıl dolmadan bozulursa sorun yok. 5 yıl dolduktan sonra bozulursa yandık.

17. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Turbo Çok Pahalı Bir Parça Degilki..500 Liraya Bile Bulunabiliyor..

18. sazlı

sazlı Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    8

15-20 gündür araba keyifsiz.yani gitmiyor.çekiş düştü.ve motor soğukken ısınana kadar duman atmaya başladı.yakıt arttı.cuma günü servise yağ değişimi için gittim.dedim sorunlarım böyle böyle.pompaya ve enjektörlere baktılar ve hiçbirinde sorun yok.sonra turbo ustası çağırdılar.turboyu ölçtüler normalde değer 7 göstermesi gerekirken 4,5 çıktı.pazartesi arabayı turbocuya bırakçam.turboyu söküp inceleyecekler sorun çözülür gibiyse çözecekler.daha büyük bi sorun varsa yaptıramam şimdilik nakit sıkıntım var.bana bir yol gösterirseniz sevinirim saygılar..

19. sazlı

sazlı Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    valla bilmiyorum kardeş.usta yapabileceğimiz bişeyse yaparız.ama yapamayabilirzde dedi.komple turbo ne kadar bilmiyorum ama keyfim kaçtı

20. kicker

kicker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Fahri ŞEN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    ben turbo değişse kaça patlar diye sordum turbocuya 1500ü bulur dedi turbonun fiyatı 1200 lira

Bu Sayfayı Paylaş