LPG KABLO

cd çalar

'Getz Forum - Club' forumunda selected tarafından 7 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. punisher-26

punisher-26 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ad Soyad:
    İlkay
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    PSA
    Bende de aynı sorun var ama aylardır çözüm arıyorum. Sadece orjinalleri okuo benimki onun dışında kendi çektiğim trackları bile okumuo, hızını düşürüp piyasada ne kadar cd markası varsa hepsinden alıp en düşük hızda çektim, philips de dahil, yok arkadaş okumuyor, antalyada ve eskişehirde yetkili servise gittim ama saolsunlar iki servis de dışarda bi elektronikçiye yönlendirdi hiç bakmadan.

2. cousteau

cousteau Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    error 5-cd hatası
    error 6-cd data hatası

cd yazdırırken hızlı yazılıo die olabilir eğer orjinal cd leri okuyup kopyaları okumuyosa

3. cemcan

cemcan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    Cem TAN
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    Arkadaslar bende de 2005 getz gls var.Üzerindeki cd çalar orjinal cd çalar.Benim sorunum da aynı.Bilgisayarda yaptığım mp3 cd lerini zor okuyor.gıj gıj gıj diye ses çıkarıyor ve uzun uğraşlar sonucunda okumaya başlıyor. Orjinal cd lerde sorun yok.Onları çalıyor.Ama mp3 cd lerine gelince ne sıkıntılar çekiyorum.Ayrıca öyle ısınıyor ki cd yi çıkardığımda ateş gibi sıcak oluyor.Bu durumu nasıl çözeceğiz arkadaşlar.Bir çözüm bulalım yaaa.

4. cemcan

cemcan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ad Soyad:
    Cem TAN
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)

Değerli arkadaşım.Cd çaların kafasını değiştirmek sorunu tam anlamıyla çözüyor mu? Bizi bilgilendirir misin? Bu arada kafa derken kastın cd okuyucu optik kısmı mı?
    Teşekkürler
    Düzenleyen : Coşkun Özcan

5. Misafir

Misafir Guest

Arkadaşlar aynı mp3 çalar bende de var philips veya verbatim gibi cd ler kullanırsanız kesin çözüme ulaşabilirsiniz.Yalnız bu mp3 çalar ın çıkş gücü nedir onu bilen var mı?

Bu Sayfayı Paylaş