LPG KABLO

Arkadaşlar dün gece aracima carptilar

'İ30 Forum - Club' forumunda red35 tarafından 4 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. cenker_baba

cenker_baba Guest

Değer kaybı çıkacak masraf kadar olur oda tramer sorgulamasinda çıkan rakamdir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. getz34

getz34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    389
    Ad Soyad:
    ferhat keskin
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Opel
    benim eniştemin i30 una da ehliyetsiz bir çocuk çarptı kendisi doğuda zorunlu görevdeydi doktor olarak
    çocuk çarpıyor arkadan tampon falan gidiyor bagaj kapağından cıkan kameraya kadar dağıtmış 7 bin tl masraf çıkıyor yetkili serviste ve sonuç çarpan çocuğun babası eniştemi silahla tehdit etmeler biz aşiretiz bilmem neyiz
    diye polise verdirmediler verseydi yarın öbürgün gece gelip yakarlardıda aracı o mağlumlar :) böyle bir ülkede yaşıyoruz yine ucuz atlatmışsınız geçmiş olsun
    bence hemen polise vermemek le iyi etmişsiniz tamam onlara bir ders olurdu ama yarın öbür gün gece gelip arabaya birşey yapsa hiç birşey ispat edemezsin

3. red35

red35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Ad Soyad:
    Sercan karabağ
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    İ30 1.6 (2007-2012) FD
    Tabi oyle hocam haklisiniz yarin hatta suan ne olacagini bilemeyiz aracima. Fakat oyle bir semt degil ve oyle bir insana benzemiyorlar. Kaldigim semt kaldiklari yer ve insanlar. Amacim cezalarini alsinlar burunlari surtsun

4. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    olayı hukuk yoluna götürmeden önce teklif edin ve 1600+1600 TL yi bir zahmet versinler 1600 lira tamir masrafı için 1600 lira da değer kaybı için diye toplam 3200 lira veriversin o çocuğun babası, birde babasıyla konuşurken yaptığı hata yüzünden çocuğuna zarar vermemesi için babasına temenni edin çocuğuna kafa göz dalmasın, ehliyetsiz çocuğun birisi benim arabama zarar verse o çocuğa babası kızmış kızmamış banane? eğer zararınızı ve değer kaybınızı karşılamak istemezse polise gitme hakkımız var öyle diyin bakalım ne diyecekler.

Değer kaybı sigorta firmalarının hesaplama metodları ile yada sigorta eksperlerince belirlenebilmektedir.

Arka tampon lokal boya ve kırılan klipsin yerine içten gizli görünmeyecek şekilde çamurluk dibine kendi kendine vida deliği açan akıllı vida atarak düzeltilebilir. Yeni tampon taktırmak ve komple boyatmak alternatif yöntem olarak yapılabilir. Benim arka tamponu akıllı vida tutuyor mesela çünki 6 sene önce sarhoş bir sürücünün ön plakasını sarhoş yolda manevra yaparken arasından geçeyim derken koparmıştım benim tamponun kenarı düşmüştü.

Bu Sayfayı Paylaş