LPG KABLO

Antalya Artık Hazırmıyız??

'Sosyal Aktivite ve Organizasyonlar' forumunda 10ur tarafından 13 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. 10ur

10ur Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    430
    Ad Soyad:
    Onur Koçyiğit
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    İX35 (2009-201X)
    Eski açtığım konulara bakmıştım toplam 5 kişi buluşabilmiştik :) bunların birisi ikizim, diğeri de iş yerinden arkadaşımdı :D Antalya'da mevcut sayımız kaç kişi acaba? Pazar günü büyük konvoy olacak (şehitler için) kendi aramızda ufaktan toplanabiliriz uyarsa..!

2. umutd07

umutd07 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    4,484
    Ad Soyad:
    Umut Dürüş
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Getz 1.4(2003-2011)
    6 sene önce olsa kesin gelirdim :D yine olursa 30 ocakta gelirim nasip olursa

10ur bunu beğendi.
  3. Windofhange

Windofhange Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    156
    Ad Soyad:
    Ayten
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    Walla bende eskiden Leon vardı Forumdan toplantıya kaput kaplama gunlerı vs yapıldı ılk zaman fena degıldı ama bay bayan ayrımı hala ıdrak edemeyenler oldugunu gorunce bır daha katılmadım.zaten kahve cay muhabbet yanı bunun topluma nede bana faydası yok.Hanı kımsesız cocuklar yararına toplanılır bunu anlarım veya sokak yaşlıları adına eşya eskıler vs kolıler goturulür bunuda anlarım bana acıkcası manasız gelıyor bulusmalar artık bende katılmıyorum..nacizane fıkrımı söyledım.ha sızler gencsınız toplanın sohbet edın ama bana göre degıl zaten once iş güç şuraya bıle ayda yılda bır bakabılıyorum.

10ur bunu beğendi.
  4. 10ur

10ur Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    430
    Ad Soyad:
    Onur Koçyiğit
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    İX35 (2009-201X)
    Size hak vermiyor değilim ancak sayımız yetersiz olunca buluşmalar genellikle yardımlaşmaya yönelik olamıyor, keyfi buluşmalar oluyor.. Antalya'da ABS (Antalya Bisiklet Sevenler), PAB (Perşembe Akşamı Bisikletçileri, Keyfe Pedal ve Yoldaş bisiklet gibi bisiklet grupları var, facebook'ta sayfaları mevcut, sayıları oldukça fazla, bu grupların buluşmalarına genellikle katılıyorum, katıldığım bazı bisiklet turlar; fidan dikme turu, sahipsiz hayvan bakım evine yardım turu, otizm farkındalık turu gibi yararlı turlardı. Belkide gruplardan haberdarsınızdır. Değilse sizin gibi duyarlı birisine yararlı buluşmalar düzenleyen bu grupları tavsiyede bulunabilirim.

Windofhange bunu beğendi.
  5. Windofhange

Windofhange Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    156
    Ad Soyad:
    Ayten
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    Gunaydın Dogrudur Onurcum görüyorum bısıkletlılerı sürü halınde cokda begenerek saygıyla yol verıyorumHollanda bısıklet dunyasıdır Adım atamazsın bısıkletten Turkıyede bu tarz etkınlıkler gorduk ce ınan elımden gelenı yaparım bıreyselde yapıyorum zaten '' Allah la benım arasında'' bu tarz olursa etkınlık bı çıtlat banada her zaman yanınjzdayım..Lara'dan sevgıler Ablacım ıyı forumlar.

10ur bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş