LPG KABLO

akparca.com 'da indirim

'İndirim Fırsatları' forumunda tahrikk tarafından 14 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba arkadşalar.

Arabam bugün muayene öncesi ve 10 bakımına girdi. Bakımları devamlı babamın ustasında, parçaları ***Yasaklı***'dan alarak yaptırıyordum. 15-40 motor yağı, filtreler ve ön balatalarla birlikte, polen filtresi hariç, Starex'in bakım parçaları 110 TL'ye mâl oldu. Yalnızca Starex deği, birçok modelin bazı parçalarında %50'yi bulan indirim var. Bakımını kendi yapan ve dışarda yaptıranlar için sıcak fırsat bence.

http://www.akparca.com/index.php?do=dynamic/view&pid=21

Düzenleyen : tahrikk

2. Coşkun Özcan

Coşkun Özcan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    COŞKUN ÖZCAN
    Yaşadığınız Şehir:
    81- DÜZCE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    ***Yasaklı*** mekanik zaten üyemiz, üyelerimize yardımcı olacaktır, gerçekten fiyatları uygun

3. mmt.88

mmt.88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    arkadaşın kıa sının balatasını değiştirdim bende MANDO marka balatayı 40 liraya aldım.Eraya göre olanı 25 tl dediler eranın parçalarıda dışarda çok uygun ama Orjinalini hiç bir şeyin tutmadığıda kesin...

***Yasaklı*** bazı konularda çok pahalı ama,mesela far stop gibi malzemelerde servis fiyatını yazmış...
    Düzenleyen : mmt.88

4. Tüm orijinal ürünleri müşterilerimize uygun ve avantajlı fiyatlarla sunmak için özel gayret gösteriyoruz. Bazı konularda "çok pahalı" saptaması inanın bizi üzüyor, "en uygun fiyat" konusunda iddalıyız, lütfen bize web sitemizden örnek verin, varsa fiyatlarımızı sizlerin lehine gözden geçirelim. Bizimde atladığımız unuttuğumuz noktalat olabilir. En büyük eksiğimiz ***Yasaklı*** Ak Otomotivi' in müşterisine bakış açısını, iyiniyetini, güvenirliğini, ciddiyetini ve kapasitesini tam tanıtamamız. Bu konuda yeni çalışmalar planlıyoruz. Kurumsal yapının içinde çok ciddi bir kadro mesai saati gözetmeden yurtiçi ve yurtdışında çalışma yapıyor.... Bizle ilgili olumlu veya olumsuz her görüşünüzü lütfen bize iletiniz. Muhakkak sizlere dönüp cevap vereceğiz. HyundaiClubTR' yi çok önemsiyoruz ve çok değer veriyoruz. Platform ve kullanıcıları bizim için çok önemli, hakkımızda olumsuzda olsa yazılanları çok dikkatli takip ediyor ve ciddi şekilde değerlendiriyoruz. Bu vesileyle bizimle ilgili görüş yazan tüm kullanıcılara firmamız adına çok teşekkür ediyoruz.

5. zuniga

zuniga Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Isleyis nasil acaba, sadece kargoyla mi calisiyorsunuz yoksa mesela Kartal subenizden bilfiil gidip alabilir miyiz?

6. Kartal' da Merkez Depomuz var. Oraya gidip Ergün Göktaş ile irtibatkurarsanız size her konuda yardımcı olacaktır.
    Oradan kredi kartı ve nakit ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.

***Yasaklı*** Ak Otomotiv Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti.

İstanbul Merkez:
    Eski Yakacık Yolu No: 126/5 Hol No: 13/b
    Kartal / İSTANBUL
    Tel: 0 216 473 37 00 (Pbx)
    Faks: 0 216 488 84 55
    info@akparca.com
    Eski Yakacık Yolu Simenss karşısında girişte kapıda "Serpar Hasar Onarım Merkezi" diye tabela var.

7. zuniga

zuniga Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL

Tesekkur ederim.

8. Metehan_Live

Metehan_Live Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben alışveriş yaptım sorunla karşılaşmadım. Sadece Sürat Kargo çok pahalı.
    Anlaşmalı bir kargo ve daha ucuz bir fiyat olmalı. Kargo ücretide siparişte alınmalı.

İkisi 80 TL denilen aynı marka sis farını ***Yasaklı*** dan 40 aldım. 60 denilen stopu 35e aldım.

Ozellikle kucuk sehirlerde yasayanlar %50 ucuzlugu her urunde gorecekler ve bulamayacaklar orj. urunleri bulacaklardır, en son alısverisim de buji kablosu oldu.

Tavsiye edebilirim gonul rahatlıgıyla...

9. tahrikk

tahrikk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba. Satışınızdaki orijinal ve Kore dediğiniz ürünler arasında ciddi kaliteli farkı var mı? Fotoğraflardan pek belli olmuyor tabi ama örneğin sinyal lambasına baktığımda, orijinalin üstündeki bağlantı plastiğinin beyaz, diğerinin kromajlı veya metal olduğunu gördüm.

10. matematikci

matematikci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA

11. Orijinal mal her zaman farklı tabi. Yan sanayide kalitenin düşmemesine büyük özen gösteriyoruz. En ufak şikayet getiren mal bizde hemen satıştan çekilir. Sinyal lambalarımız çok iyidir. Birde herzaman beğenmediğiniz malı iade etme hakkınız saklı

12.  

Bu Sayfayı Paylaş