LPG KABLO

4.vites 4.500 Deviri Geçmiyor

'Yumurta Kasa Accent Forum - Club X3' forumunda İsmail accentci tarafından 12 Ağustos 2020 tarihinde açılan konu

1. ozgutozkan

ozgutozkan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,656
    Ad Soyad:
    Özgür ÖZKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Abi zaten babam eskinin (70ler) polis garajı usta başı bana derdi 90 ı geçme 2 delik açılır çok yakar vs diye. Burda o delik açılmıyormuş. Ondan performans sorunu var yüksek hızlarda.
    Gerçi babam baya bir eskilerden triger kayışını zor anlattım. Belki ben anlatamadım. Eskiden kayış yerine zincir varmış daha az ses yapıyor diye kayışa geçmişler. Geçtikleri zamanda 80 ler yani polis garajı kapanmış ondan sonra babam da polisliğe devam etmişti. Ondan bilmiyormuş. Ki babamın son araç da 80 model peugeot. Onu da 83 de sattı.
    Karbüratör deliği açılmıyor deyince aklıma babamın dedikleri geldi.

Halil bunu beğendi.
  2. İsmail accentci

İsmail accentci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ad Soyad:
    İsmail filiz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    Aynen amcamın yüreğine sağlık 90 da 100 de 2. Delik açılır oda 4. Viteze denk geliyor karbüratör olan tüm araçlarda böyle 2. Delik açılmaz sa yetiri kadar yakıt hava karışımı yapamıyor üst devirlerde lpg ile eski araçları turbolamak ta basit düşük barlarda ama bazı sorunlardan dolayı onun yerine krom hdrs kullanılıyor eksoz gazını rahat atsın diye onları biraz da geniş çaplı yapıyorlar çok gürültü oluyor ama 51 lik boruylada güzel atılıyor ama adamın kafasını şişiyor bir zaman sonra 2 ay gezdim kendi aracında çıkartıp attım sonra kafa dayanmaz ona yahu

3. İsmail accentci

İsmail accentci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ad Soyad:
    İsmail filiz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    Arkadaşlar bugün kelebek tamir işlemini yaptım videoyu you tube ye yüklüyorum ayrı bir konu ve bu konuda tamir işlemini paylaşıcam yardımcı olabildiğimiz arkadaş olursa 750 1000 tl arası alınan tamir işlemini max parça da gerekirse 100 tl ye yapabilecek

Bu Sayfayı Paylaş