LPG KABLO

2016 Yeni Tucson Navigasyon Güncelleme

'Tucson Forum - Club' forumunda burakaktas tarafından 6 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. MumuSG

MumuSG Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Muharrem Söğütlü
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    merhaba,
    forum un yeni üyesiyim ve ilk mesajım. aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum.
    naviextras taki ücretsiz güncellemeleri yaptım buna rağmen harita eski ve bazı yolları göstermemekte , naviextras dan yeni harita satın almaya korkuyorum , yine eksiklikler olur diye.
    Bu yüzden , başka marka navigasyon yükleyebilirmiyim , merak ediyorum . atıyorum igo veya başka navigasyon yazılımı?
    Teşekkürler.

2. pdr42

pdr42 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ad Soyad:
    mustafa akcay
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Burası cok aktif degil sanırım ama yinede yazayım. öncelikle servise gidince guncelleme ucretsiz olması gerekmiyor mu. Ayrıca navi extra sitesinden satın almaktan soz ediyor herahangi bir ucret gostermiyor urunu secince fiyat gelecek sanırım. Bu arada orada tucson ve new tucson secenegi var hangisini secmeliyim acaba. Bu arada usb belllek takılma konusunda cihazın ustunde bir usb girisi yok alttakine mi takmamız gerekiyor. Resimdeki cihazla bizim cihaz resmimiz cok farklı.

Son düzenleme: 12 Temmuz 2020
  3. MaDMaxiBo

MaDMaxiBo Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    max
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Alttaki usb ye taktım güncelledim ben.
    Önce FAT32 formatlı usb belleği oraya takıp harita seçeneklerine girip güncelle diyorsun güncellemeye uygun şekilde birkaç dosya yüklüyor, sonra naviex... sitesine girip yeni tucson seçtim türkiye dedim dosyaları ücretsiz indirdi, para falan istemedi. onları ilk mesajlardaki pdf dosyasında anlatıldığı şekilde usbde aracın önceden oluşturduğu klasöre atıp tekrar araca takıp güncelle dedim güncellendi.
    hiç problem çıkmadı.

ufukman bunu beğendi.
  4. celalettinaktas

celalettinaktas Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    celalettin aktaş
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    güncelleme sorunları sırasında silinen lisans dosyalarını nasıl geri alabiliriz.

5. dmn0606

dmn0606 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    emre dmn
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    s.a 2016 hyundai tucson aracımda güncelleme yaptıktan sonra navigasyon açılmadı. navigasyon hazırlanıyor yazıyor ve açılmıyor. aynı sorunla karşılaşan veya çözüm önerisi olan arkadaşlar acil cevap bekliyorum.

Bu Sayfayı Paylaş