LPG KABLO

Yetkili Servis Çözümsüzlüğü

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda ec0961 tarafından 24 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. ec0961

ec0961 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    15
    Ad Soyad:
    Hüseyin C
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    2015 model 1.4 otm i20 aaç aldım 11.950 kmde,yaklaşık 1 ay bindikten sonra lpg taktırma kararı aldım ve yetkili servislerden (elmas-erk) garanti kapsamında bilgi aldım,verilcen cevap motor yakıt ekipmanlarında (subap,buji vb) parçaların garanti kapsamı dışında kalacağı harici tüm aksamların garanti kapsamında olacagını söylediler.Araca lpg taktırdım ve bakım zamanı hyunadi ERK yetkili servise giderek bakım işlemini yaptırırken aracı aldıgımda gündüz ledlerimde flaşöt gibi ara ara patlama tarzı yanma oldugunu söyledim,bana bakım sonrasında sorun görmediklerini sorun olması halinde kamera kaydı istediklerini belirttiler, 1gün sonrasında yine gündüz ledleri polis çakarları gibi kesik kesik yanıyordu ve kameraya çektim,ertesi gün yetkili servise gittim gösterdim,bakarız dediler ve akşam aracı almaya gittiğimde aracı bilgisayara bağpadıklarında sorun görülmediğini sorunun lpg kitinden kaynaklanabilceği söylendi,aracı aldıgımda 1 ay benzinli bindiğimi ve o zamanda sorunun oldugunu söylemem ragmen bana lpg kitini komple sökülerek aracı getirmem gerektigini ve öyle bakılmasının teknik olarak olcagını söylediler.Açıkçası üzüldüm 3.hyundaim ve 3. aracım ama yetkili servis pişman etti beni,sanayide elektrikçi ile görüştüğümde sorun dedikleri gibi olsa farlarda keser sinyallerde keser dedi ama garanti kapsamı bozulmasın die elletmedi hoş garantide bi işe yaramıyor ama neyse...konu böyle fikri olan varsa paylşaırsa sevinirim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Mayıs 2017
  2. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,281
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    merhaba, forumda çok kere yazdık istanbul, ankara gibi büyük şehirlerde sadece bir servise bağımlı kalmayın, başka servise gitmeniz gerekiyor. sorununuzu çözemeyen servise ısrarla gitmek ne kadar doğru.

ec0961, smtsmt227 ve emrex bunu beğendi.
  3. serkan69x

serkan69x Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    533
    Ad Soyad:
    serkan kıskacıoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    maslak yetkili servisi ordan selim usta ile görüşün benide söyleyin siyah başınızın belası santa fenin sahibi yönlendirdi söyleyin yardımcı olacaklardır
    sorunu bulmadanda aracı çıkarmazlar denendi:)

ec0961 ve erenuzel41 bunu beğendi.
  4. ec0961

ec0961 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    15
    Ad Soyad:
    Hüseyin C
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    ilginize teşekkürler ama ne ilginçtir ki sanırım kendiliğinden sorun düzeldi nasıl olduysa ,tekrarlaması halinde farklı servislere gideceğim(maslak olabilir) tekrar teşekkürler.

5. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,281
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Maslak servis Serdar abiye gidin, forumdan geldiğinizi söyleyin.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

deza bunu beğendi.
  6. onursumer

onursumer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,201
    Ad Soyad:
    Onur Sümer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ30 1.6 CRDİ (2007-2012) FD
    vw de benim 3. servis değiştirişim , ordaki çalışanların yetersizliği ile tekrar tekrar giderek sinir bozup gerilmeye gerek yok

Bu Sayfayı Paylaş