LPG KABLO

Yeni i20 teslimatları

'İ20 Forum - Club' forumunda wissy tarafından 20 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. biodread

biodread Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Bio Dread
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    i20 GB 1.0 TGDI (2014-2020)
    Arkadaşlar benimde 1 ay once siparis verdigim 1.2 elite panaroma icin aradılar sonunda şasi belli olmuş.
    Banka kasko yapmadan krediyi gecmeyecegini soyledi.
    Aranızda bu araci alıp kasko teklifi alan veya yaptıran var mı?

2. ReNe

ReNe Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    201
    Ad Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Evet kredili alımlarda kasko şartı var , biz bu gün kasko için fiyat alacağız sanırım , haber veririm , hoş istanbulda kasko biraz daha yüksek çıkıyor diye duyuyorum ..

3. Hutne

Hutne Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Oguzhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Fiat
    Geçtiğimiz cuma teslim alabildik

1,4 style otm + pan

patron özellikle kaşmir kahve isteyince üretim sırasındaki kaşmir 1,4 otm style i20 lerin sayısı az olduğundan daha çok adette üretilecek + pan opsiyonlu modele yöneldik.

ama gene de aracı almamız normalden daha uzun sürdü.

ilk izlenimlerim çukura girince ön taraftan fazla lokurdu gelmesi,

cam tavanda arka camların renkli olmasından ziyade sanki ön camlarda renkli gibi geldi,

teypte cd çalar olmaması biraz erken bir hamle olmuş gibi, benim için sıkıntı değil ama usb ile aux ile şarkı dinlemek için zemin hazırlayamayan kullanıcılarda olacaktır mutlaka,

tüketim konusu sıkıntı, aracı kısa mesafede kullanıyoruz, en son baktığımda km ortalaması 13,1 di.

farların merceği biraz daha kaliteli olabilirdi belki, fazla harelenme vardı, daha uzun dönemde izlenimlerimi paylaşmaya çalışacağım

son olarakta cam tavan düğmesi çok hassas, sadece perdeyi açmak için biraz fazla dikkat etmek gerekiyor, hareket halinde bu sıkıntı oluyor, keşke perde ile cam tavan düğmesini ayrı yapsalarmış

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Aralık 2014
  4. ReNe

ReNe Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    201
    Ad Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Çok güzel görünüyor Maşallah güzel günlerde kullanın ..
    Ben Maslakta aynı model ve donanımda olanını kullandım çok memnun kaldım özellikle de bütün çukurlara girmeye özen gösterdim :) Ön taraftan lokurtu gibi bir sallanım hissetmedim rijitti baya . Maslak trafikte saki kullanımda trafiğede girdik haliyle 9.2 tüketmiştim ama dikkat edilmez ise 11 rahat görecek potansiyel var . Sizinki daha fena yakıyor en kısa zamanda tek haneli rakamlara inmeniz :(

5. umtmtl

umtmtl Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    Umut
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Aralık 8 de sipariş verdiğim i20 1.2 elite pan kırmızı aracımı 2 gün önce teslim aldım.
    Bende bir kısmını kredi çekerek aldım fakat kaskoyu yaptırmadan bayiye para aktarımı yapıldı. teslim aldığım gün kasko yaptırdım.
    1100 TL ye yaptırdım kaskoyu.

6. Emre

Emre Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,746
    Ad Soyad:
    Emre
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    cd çalar yokmuuu , tamamen saçmalık

7. 35 THC 29

35 THC 29 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim ÇELİK
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Ben 1.2 STYLE Pan. aldım. 950 TL çıktı benim kasko. Oda yaştan dolayı galiba yaş 26

8. biodread

biodread Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Bio Dread
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Bende İzmir'deyim ve 1.2 Elite Pan. için 1000 TL verdim.
    Garanti bankasında kampanya vardı ama 150 TL bonus olarak tekrar kartına geliyor.
    Yani 850 TL ye mal oldu full kaskom yaş 27 ilk aracım.

9. umtmtl

umtmtl Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    Umut
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Kişinin kendi yaşı'nın kasko ücretinde rol oynamasının sebebini anlayamadım.

Style paket olduğu için kasko ücretinin daha uygun olması normal.

Bende garanti bonus ile ücretini ödedim kaskonun fakat herhangi bir bonus almadım. bu kampanyayı kaçırdığıma üzüldüm.

10. biodread

biodread Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Bio Dread
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    18 yaşında kanı kaynayan bir gençle, 30-40 yaşlarındaki evli çocuklu bir adamın araba kulanma şekilleri oldukça farklıdır.
    Bu da tabiki araçta oluşabilecek bir zarar için risk katsayısını doğrudan etkiler.
    Mesela araç değerleri aynı olsa bile spor tipte araçların düz sedan araçlardan kasko ücreti daha yüksek olarak hesaplanır.
    Bununda sebebi yine aynı sürüş dinamiklerine göre kaza riskinin artmasıdır.
    Bence mantıklı bir uygulama adam sonuçta senin riskini satın alıyor arabanı değil.

11. t1tanss

t1tanss Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Yaşadığınız Şehir:
    44-MALATYA
    Bende aralık ayında aldım ama 0cak 2 sınde teslim aldım aracı. Arac 1.2 style pan paket. Aracı malatyada yasamama ragmen siirtten teslim aldım. Baya ucuza geldi. 41.500 e aldım. Yakıt tüketimi olarak siirtten malatyaya geldim. 430 km ye 116 tl yaktı ve ortalaması 6.0 dı. Kalanını hep sehir içi kullandım hep kısa mesafe su an ortalamam 7.1 ve su an 680 km de. yani 250 km sehir ici kullandım ve yakıt tuketımım 7.1 oldu. Baska soylemek gerekirse kasko 880 e yapıldı. Aracı annemın ustune aldım ucuz cıksın dıye. sigortası da 330 tl cıktı. Bayii sigortayı 300 kaskoyu da 1100 cıkarmıstı. Annem 51 yasında ve malatyada ikametgahlı. Full kasko. Aklınıza gelebileck hersey var. Sombo Japon.

12. ReNe

ReNe Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    201
    Ad Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Bizde 10 Ocak ta Arkadaşımın 1.25 elite Pan kaşmir aracını aldık , 2. Gün deneme Amaçlı izmite gittik geldik hatta . Şehir içinde test arabasından baya sert bir hissiyat duydum dedim bir gariplik var doğru benzinliye girdik bir baktık lastikler 48 bar a ayarlı :( yağmurlu havada aracı teslim aldılar havaları normal seviyeye indirmeyi unutmuşlar sizde dikkat edin ;) önleri 34 arkasını 31 yaptık kapıda öyle yazıyordu . Sonra Aracın konforu harika oldu michelin lastiklerle . Izmite gitmeden 50 tl lik Yakıt aldık ortalama 6.2 litre gibi Yaktı 3 kişi , İzmit'te malum Yokuş memleket . 5000 km sonra biraz daha ekonomik olacağını tahmin ediyoruz . Bu arada aracımızın arka sol stoptaki park lambamız yanmıyor temassızlık olabilir bakacağız . Aracımızın can tavanından hiç trim sesi gelmediği gibi Aracın hiç bir yerinden de gelmiyor çok başarılı umarım yıllarca sağlamlığını korur. Gelelim Multimedya sistemine ... Gerçekten Aracın sevmediğim tek yeri :) ses kalitesi de çok keyifli değil , ekolayzer da basit , dokunma hissi de cep telefonlarımız gibi değil ;( menüler biraz Dağınık ve en ilginci radyo cızırtılı çalışıyor ve az kanal yakalayabiliyor . Hyundai bu güzel arabayla çok iyi iş yapıp bu vasat Multimedya cihazı ile beni hayal kırıklığına uğrattı maalesef . Umarım yakın gelecekte kaliteli bir ürünle aracı satmaya devam ederler ...

13. mazotşist

mazotşist Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    ibrahim
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    aracı alan arkadaşlar aldıkları andaki liste fiyatı ile aldıkları fiyatı veya farkını yazabilirlermi bizim içinde pazarlığa girişince bir emsal teşkil eder.
    Yazacaklara şimdiden çok teşekkürler.

14. snn77

snn77 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Sinan Galipoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    ben 15 ocakta aldım beyaz i20 2015 model 1.4 elite otomatik vites panurama tavan liste fiyatı 53.100du ben 51.100 aldım, kaskoda axa sigortadan 1270 tl tuttu.

Bu Sayfayı Paylaş