LPG KABLO

Yeni Elantra EPS Yazılımı GüncellenmişBilginize...!!!

'Elantra Forum - Club' forumunda Orhan tarafından 29 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Pafi

Pafi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    210
    Ad Soyad:
    Muharrem Doğmuş
    Yaşadığınız Şehir:
    5-AMASYA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Omr_clskn nick name acaba hala Hyundai Ata plazadami calisiyor.Yarın tel acarim gerci ama:)

2. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    Yoğun biçimde tartışıldı bu konu, 2012 elantra da biraz oversteer problemi var malesef kronik bir problem gibi birşey ama çözüme ulaşılabiliyor sonraki yıllardaki modellerde bu aynı kasa elantra da 2013-2014 modellerinde bu problem çözüldü zaten çünki bu şikayetler 2011-2012 modellerde var,

alttaki linklere bakınız, 36 sayfa boyunca tartışmalı yorumlu detaylı bilgiler mevcut.

https://www.hyundaiclubtr.com/konu/yeni-elantra-yol-tutus-sorunu.20717/
    https://www.hyundaiclubtr.com/konu/yeni-elantra-suespansiyon-degisimi.22464/
    https://www.hyundaiclubtr.com/konu/yeni-elantramda-yasadigim-problemler.23761/

3. Üstüner61

Üstüner61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Ad Soyad:
    Üstüner çalışır
    Yaşadığınız Şehir:
    61-TRABZON
    Araç Modeli:
    Bu arabaya ne yapılırsa yapılsın sorunları bitmiyor hatalı üretim olduğunu artık kesin olarak kabullendim. Kabul edip sürmek lazım orasıyla burasıyla oynayınca daha beter oluyor servise gidiyorum direksiyon kutusu arızalandı değiştiler ayar yaptılar direksiyon felaket derecede yumusadı,araba zaten tuhaf iyice tuhaflastı sonra tekrar yazılım yüklediler zar zor eski haline getirdik.5.hyundai arabamız elantra oldu ve eminim sonuncu olacak.

4. Tekoo

Tekoo Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Erdem TEKER
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    konuyu okurken baya bi şok yaşadım aslında.
    ben 2015 elantra sahibiyim ocak ayında 0 teslim aldım. yaklaşık 20 km yaptım o zamandan bu zamana ancak bi kere bile denilen sorunla karşılaşmadım. ancak daha sonra sıkıntının 2014 ve öncesindeki makyajsız kasada olduğunu farkettim. şunu belirtmek isterim süspansiyonların çalışma aralıkları gerçekten iyi ancak bu sönümleme olarak diğer araçlara göre biraz yavaş kalıyor özellikle honda ve wolksvagen lerle kıyaslandığında. bu konfor ve çok inceden bi tedirginlik olarak geri geliyor.

Bu Sayfayı Paylaş