LPG KABLO

Turkiye'den Yurt Dışına Eşya Gönderimi Hk.

'Sohbet' forumunda Akdemir51 tarafından 13 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

1. hak-an

hak-an Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Hakan Mertoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.4 (2011 -201X) RB
    Teşekkkür ederim. Sadece yardımcı olmak istedim bizde çok sıkıntı yaşamıştık görünce başımdan geçenleri anlatayım dedim. Sanırım her şeyi yazmamamk gerekiyor

2. cenker_baba

cenker_baba Guest

arkadaşlar haklı bugün üye olup firma tavsiyesinde bulunmuşsunuz bize göre reklam gibi algılanıyor ben firma isimlerini sildim konu sahibi isterse özelden sizden bilgi alabilir

3. hak-an

hak-an Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Hakan Mertoğlu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.4 (2011 -201X) RB
    Gerçtekten şu an şaşkınlık içindeyim benim üyeliğimi de silin madem ne gerek bu forum sitesi ve insanlar birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Yukarıda gayert açık DHL vb farklı firma isimleri verilmiş benim amacım reklam yapmak değil kaldı ki firma ile ilgili bir bağım yok bir kişi bir konu açmış yardımcı olmanızı istemiş baştan aşağı o insana yanlış bilgi aktarılmış belki doğru bilgi alsa o insanlar eşyalarını götürecek ve o kadar masrafa girmeyecek bazı şeyleri yazarken çizerken insanları yoktan yere reklam yapıyor gibi ön yargıları bırakın. Firma umrumda değil ne yaparsanız yapın ama illa üye olup 1 ay bekleyip eski üye gibi mi davranalım ne kadar saçma.

4. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,522
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Sıkıntı olmaz kardeşim , yeni üyelikte giriş mesajınız farklı algılanmış olabilir , aramızda kal , forumumuzda çok samimi muhabbetler var , araçlarımız ve güncel olaylarla ilgili , kalmanı isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone 6 S aracılığıyla gönderildi

hak-an ve smtsmt227 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş