LPG KABLO

Tucson 2015 Sonrası Hkk

'Tucson Forum - Club' forumunda Larano tarafından 17 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. Larano

Larano Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    61
    Ad Soyad:
    Omer Efe
    Yaşadığınız Şehir:
    18-ÇANKIRI
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Elentra almaya karar vermişken aracimin servisini yetkili serviste yaptırırken tucson a bakma fırsatım oldu ve doğal olarak binince baya bi etkilendim. Tucson 'la ilgili gerek bu site gerek youtube çok yeri inceledim.

Tuscon larda gdi motorlu ikinci eller düşük km de t-gdi ler ise nispeten 35bin km ve sonrası satılıyor sebebi ne olabilir ?

Genelde araştırmalarıma göre 120 bin tl civarına 177 hp lik 4*4 t-gdi bulunabiliyor.

Yakıt 12-13 lt civarı deniliyor şehir içinde suv a göre kabul edilebilir benim acimdan.

Hyundai club ailesi olarak tucson ları sahipleri de dahil önerir misiniz?

Gdi tam otomatik t-gdi dct imiş bunu netlestiremedim, farklı bilgiler var her ikiside dct diyen var, tam otomatik 6at sorunlu diyen var vs bilgi kirliliği çok.

177 hp bana gereksiz o sebeple gdi bakmaya başladım, tam otomatik benim 2014 blue daki otomatikten mi? Birde 19 jant istemiyorum ilçe yolları çok iyi değil.

Velhasıl kelam, 120 bin bütçe var ciddi ciddi elentra 'dan vazgeçip bu suv a odaklandım.

Bu arada benim araca servis 47 bin verdi elentra cedi yeni kasa için 40000 istediler, tucson vardı 69 bin tl istediler.

SM-T820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Oguzayhank

Oguzayhank Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    198
    Ad Soyad:
    Oğuz Ayhan
    Yaşadığınız Şehir:
    13-BİTLİS
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Merhaba.
    Bu aracı turbosuz olan motorla almayın. Yakıt olarak aralarında aman aman bir fark yok. Kasa ağır. Turbo ancak kaldırıyor diyebilirim. Bende 2017 tgdi var. Style paket. Uzun yolda mükemmel rahat. Şehir içinde o cüsseye göre kıvrak. Yakıtı uzun yolda ortalama 6 litrede oldu. 7.5 litrede. Şehir içi çok abartı sıkışık trafikte 13 litre normal trafikte 9 litre civarı.

Larano bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş