LPG KABLO

Servis Memnuniyeti

'Marmara Bölgesi' forumunda Turgay tarafından 22 Ağustos 2007 tarihinde açılan konu

1. Turgay

Turgay Yönetici

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad Soyad:
    Turgay ÖRSBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Arkadaşlar Merhaba,
    Ben açıkçası İlk GETZ imi aldığımdan beri Uçar 'da yaptırıyorum bakımlarımı çok hızlı ve düzgün yapıyolar gerçekten diğerlerine gitmeye gerek olmadığından diğerleri hakkında da pek bir bilgim yok ama asdece merkez servise Uçarın yönlendirmesiyle gitmiştim sabah 08:30 da gittim öğlen çıkabilmiştim yapıcakları sadece motoru 5 dk kontroldü.

2. hayat34

hayat34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ÇOSKUN OTO SERVİS OLARAK ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIZ https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

3. Misafir

Misafir Guest

Dostum ben bu hafta Cumartesi aracımı servise göstereceğim. Coşkun Oto nun adını bu sıralar çok duymaya başladım. Birde size geleyim bu cumartesi o zaman. Sorunum şu ki, aracı park esnasında veya yeni hareket ettirmişken araç esnediğinde alttan sürtme sesi gibi bir ses geliyor. Sanırım amortisörlerden geliyor.En ufak bir yaylanmada geliyor. Hasta oldum.

4. raver

raver Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Yasin kardeşim hoşgeldin...

5. ibrahimulgur

ibrahimulgur Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Fiyatlar nedir Coşkun Oto da. Mesela Arka fren balatasını değiştirmek kaça mal olur. benim en son başıma gelen o idi o nedenle soruyorum. Memnuniyet iyi de ffiyat da lazım.

6. Misafir

Misafir Guest

ben tunaya gidiyorum 3 yıldır valla sorun yok bu coşkun otodaki abimiz şu paralı otoyol kenarıdnaki coşkun oto mu (yalova tarafından kartal samandıraya doğru gelirken olan paralı yol)

Bu Sayfayı Paylaş