LPG KABLO

Motordan Gelen Şıkırtı Sesi. 1.3 Accent Milenyum

'Accent Forum - Club' forumunda magenta tarafından 19 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. Önal

Önal Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    479
    Ad Soyad:
    Önal
    Yaşadığınız Şehir:
    39-KIRKLARELİ
    Araç Modeli:
    VW
    eyvallah sağol bundan sonra yinede servisten alıcam mümkünse..

2. Değerli arkadaşlar, orjinal olmayan bir ürünü orjinal diye mağazada veya internette satmak bizim gibi yasal firmalar için mümkün değildir. Markalar hukuken koruma altında, bunun ağır yaptırımları var. Bizim tüm ürürnlerimiz faturalıdır ve kaynağı bellidir. Bahsi geçen ürün bizim para kazandığımız bir ürün değil. Sadece orjinal arayan müşterilerimiz için kar amacı gütmeden sattığımız bir üründür. Öyle müşterilerimiz varki zaman zaman görüşüyoruz oturduğu yer ilçe merkezine atıyorum 80 km, il merkezine 120 km. Tamamen hizmete dönük oluyor bu satış. Bu filtre Asaş' ın ürettiği orjinal bir filtredir. Üreten Firma: http://www.asasfilter.com/indextr.html Diğer bir konuda da bilgi vermek isterim, orjinal bir ürünü (markalı) ithal ettiğiniz zaman mal gümrüğe geldiğinde gümrük idaresi o markanın Türkiye distribütörünü çağırır ve malın orjinal olduğuna dair onay ve yazı ister, o yazı verildikten sonra siz malı gümrükten çekip satışa, kullanıma sunabilirsiniz.

3. Ayrıca bu bölümde bizi tanıyıp bilen arkadaşların yaptığı paylaşımlar içinde çok teşekkür ederim. Bu güveni arttırarak devam ettirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

4. Önal

Önal Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    479
    Ad Soyad:
    Önal
    Yaşadığınız Şehir:
    39-KIRKLARELİ
    Araç Modeli:
    VW
    ilginiz için teşekkür ederiz size güvendiğimiz için mavi-siyah olayından dolayı tereddüt ettim yanlış anlamayın

5. Bu başlığa yazan arkadaşlara cevap olması için değil, genel bir bilgi paylaşımı olsun diye yazdım, lütfen sizde bizi yanlış anlamayın.

6. magenta

magenta Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    ***Yasaklı*** mekanik bu benim aracımda bahsettiğim sorunla ilgili olarak (ilk mesaj) ne kadar parça ve işçilik ücreti çıkarır.

7. Subap ayarlayıcıların liste fiyatı (orijinal ürün) adeti 26.00 TL (Kdv Dahil), bu ürün bizde Kdv dahil adeti 15.00 TL, bu ürünün piyasada çini var, ustan daha iyi bilir ama kesinlikle yan sanayi kullanma. Sonuç iyi olmuyor, genelde ikinci bir iş çıkıyor. Araca baktırıp tam bir parça listesi çıkartabilirsen hepsini fiyatlandırırız.
    http://www.akparca.com/Accent-00-02-Otomatik-Subap-Ayarlayici-13,PR-2788.html [​IMG]
    Düzenleyen : ***Yasaklı*** Mekanik

8. magenta

magenta Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. arabanın durumunu değerlendiriyorum ama bu sesten çok rahatsızım. yakın zamanda ustama götürüp araca baktırıcam. üst kapağı açtıracam, ne kadar yedek parça durumu olacaksa hepsi orjinal olarak sizden temin edeceğimden emin olabilirsiniz.

9. hundayı

hundayı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Herkese merhaba,

uzun aradan sonra tekrar foruma girmek nasip oldu.
    Bu arada konuyuda hortlattığım için özür dilerim.
    Magenta nın belirttiği sorun benim arabada da başladı 1-2 aydır var.
    2002 Accent Milenyum 1.3 LX Otomatik
    ***Yasaklı*** 'in fiyatı uygun geldi.
    Ancak bunu hangi ustaya veya yetkili servise yaptırmalı, fikirlerinizi rica ediyorum.
    İst. Anadolu yakası Maltepedeyim.

Saygılarımla

10. Dimitri

Dimitri Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    189
    Ad Soyad:
    Özhan Tok
    Yöneticimiz Serdar Bey'in Tanıdığı Anadolu Yakasında Özel Servis Vardı Sanırım Yardımcı Olabilir

Bu Sayfayı Paylaş