LPG KABLO

HYUNDAI'den Şikayetleriniz

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda Misafir tarafından 24 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. S.P.K

S.P.K Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    biliyorsunuz ki hyundai servisleri lpg bakımı ve kontrolü yapamıyorlar bu bakım ve kontrolleri takılan lpg markasının yetkili servislerinde yaptırıyorsunuz.her 10.000 km de bir bu kontrolleri yaptırmanız gerekiyor.bence yanlış düşünüyorsunuz umarım yardımcı olabilmişimdir....

2. micheal

micheal Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    27
    Ad Soyad:
    Yüksel Alkan
    Triger setini İnternetten sipariş verdim.Bu çevrede Hyundai yetkili servisi yok en yakın edremit 50 km. Bide Balıkesir Merkezde var 130 km.Git gel yapmaktansa sanayide halettim.Servistekide Oto ustası sanayidekide. Takılan parçaları ben aldığım için kafamda rahat.Serviste taktırsam belki sorun çıkarırlardı,Çevremdekilerde Hyundai servisinden hiç memnun değiller

3. firari83

firari83 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

4. erante

erante Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende araçtan şikayetçiyim i20 kullanıyorum 9000km debriyaj yandı direksiyon tıkırtısından dolayı 4 kez servise gitti servis istanbul ekol otomotiv problem devam ediyor sigorta kutusu arızalandı yine servislik oldu 1 ay bekledim değiştirildiği söylendisonuç şu an yine arızalı 1.vitese gecerken soğuksa gıcırtıyla geçiyor sıcaksa sert(sürtünüyormuşcasına) geçiyor amortisörler gıcırdıyor hem ön hem arka servise gitti 2hafta sonra sorun yine devam etti yani sorunum çözülmüyor. araçta 9000 km de iken geri giderken ses yapıyordu sevisten birşey yok dediler o şekilde 19000 km oldu şikayetimi yine dile getirdim busefer debriyaj yanmış dediler bu biraz bende şüphe uyandırdı.sonuç olarak bana fatura ettiler.bu nasıl bir servisçiliktir anlamadım. araç tangır tungur sözüm ona sıfır araç aldım takdir sizin.. birdahamı hyundai asla.
    Düzenleyen : erante

5. zsselim

zsselim Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sattığım 2010 model getz te arka sisbansiyonlarla ilgili ses yada sorun hiç yaşamadım belki kullanmaya bağlı yada şans diyelimhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif

6. enesim122

enesim122 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    <div style="-: initial; -attachment: initial; -origin: initial; -clip: initial; : rgb(255, 255, 255); margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; color: rgb(0, 0, 0); font-weight: normal; font-size: 12px; ">bilindiği gibi accent eralarda hararek ibresi yok ve bu forumdaki araştırmalarıma göre kırmzı hararet lambası 120 de yanıyor geçen gün hadımköyden aracı çalıştırdım ve her zamanki gbii mavi su lambası yandı be gene her zamanki gibi motor ısındıkdan sonra söndü ancak mahmut bey gişelerine geldiğimde aracın hararek lambası yandı hemen kenara çektim tabii su felan koydum tekrar marşa bastım ve araç almadı tamircimi aradaığımda çalıştırma yoksa pistonları kırarsın dedi çünkü motor çoktan conta yakıp suyu indirmiş. şimdi sonuç olarak araç servise geçen ay gitti mavi lamba için motorda suyun fazla olduğunda yandığını neden tamkende yandığını sorduğumda ise soguk olduunda yanar dediler ancak araçta su kalmamış ve bu sebebden hararet yapmış bunu fark edemeyen servis ve ustaya allah akıl fikir versin....

7. İbrahimTR

İbrahimTR Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    aramıza hoşgeldiniz. Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz :)
    Düzenleyen : İbrahimTR

8. AEM_34

AEM_34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Ahmet Fuat KALKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    evet benimde şikayetim şudurki hyundai nin era ve admireler için mercekli far ve arka stop yok bununla ilgli bir çalışma yaparlarsa seviniriz
    Teşekkürler....

Düzenleyen : AEM_34

9. real_pitbul

real_pitbul Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bunun bir fabrika hatası olduğuna eminsen ve aracının garantisi devem ediyorsa mahkemeye ver derim motora büyük bir zararı varsa veye masrafı çok yüksekse aracı birebir değiştirmek zorundalar benim başaıma gelmişti böyle bişey ve 1 yıl kullandığım bir aracı mahkeme kararıyla birebir değiştirdim ama bunu kanıtlamamn lazım fabrika hatası olduğuna

10. atakan53

atakan53 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Atakan Çelik
    Yaşadığınız Şehir:
    53-RİZE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Evet aynen katılıyorum. Accentlerini en büyük eksiği mercekli, farlarının olmayışı. zor değil aslında merkeze atacağımız mailler sonuç getirebilir. orjinal mercekli far üretilirse hemen alırım hiç durmam.

11. yasincan4133

yasincan4133 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    aracıma herkesin teneke demesinden bıktım.Bu teneke imajını yok etmek için ne gerekiyorsa yapması lazım.

12. fatih_444

fatih_444 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    2007 yılındadolu hasarına yakalanmıştım ,o zaman kapotada o izleri görünce o sinirle servise gidip ağzıma geleni saymaya başladığımda adamlar kolumdan tutup servisteki opel marka araçları gösterdiler (hundai +opel satış ve serisiydi ) aynı sebeple gelen bu opellerin kaportaları benimkinden daha kötü duruma gelmişti.bunları görünce sustum valla

13. mmt.88

mmt.88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Doludan dolayı ben bi volkswagen gördüm çok şaşırdım gerçekten araba haritadan farksızdı ufak hasar tamiri yapılamadı komple boyandı araç...Hyundaı özellikle eraların sac kalınlıkları artık eski accentler gibi değil,en az %50 daha sağlam..O kağıt diyenler teneke diyenler birde çok övdükleri opellere volkswagenlere renolara hatta bmwlere bi baksınlar üflesen uçacakmış gibi sac var arabalarda...

Ama isim takıntısı marka takıntısı olduğu için o markalara toz kondurmazlar.

14. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,285
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    vw ve reno tamamda bmw ve opelin sacı küçümsenecek kalınlıkta değil.

15. mmt.88

mmt.88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Küçümsenecek kadar değil tabiki ama abartılacak kadarda değil.Era elantra getz gibi araçların kaportalarıda küçümsenecek kadar değil en azından bir meganeyle veya golfle kıyaslandığında

16. hakimalp

hakimalp Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    evet ben de 2004 hundi elentra aldim ve gaz yememe sorunum vardi.bende subat ayinin son gunlerinde gortana gittim.sorunum ha edildi ama sol onden surtme sesi geliyor ve de arabam servisten ciktiktan sonra oldu.sordugumda birsey olmaz dediler.aradan 15 gun gecti ve sonme ilsmi tekrar basladi..yani kisacasi gortan hakkattende yaramaz bir servis.

17. djmaycan

djmaycan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Çanakkaleye yakınsınız çanakkalede sönmezlerde aynı bakımı 450 tlye yaptırdım ek olarak Z rorlar ve lastik burçlar ve ön fren balataları değişti gelmeden önce telefon açıp pazarlık yapabilirsiniz

18. qwerty7

qwerty7 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merhaba, ben yeni hyundai getz aldım 2005 aranıza yenı katıldım bı kac sorum olucak dun aldım bugun bakımını yaptırdım yag hava fıltresı falan. normalde arabalarda kontakta ısıkların sonmesı beklenıp sonra calıstırılır getzte ısıklardan hepsı yanıyor bırtek aırbag yanıp sonuyor yanıp sonuyor sonra tamamen sonuyor calıstıırıyorum gerı kalan butun ısıklar calıstırdıgım anda sonuyor. yag lambası ısıgıda calıstırdıgım andan 3-4sanıye sonra falan sonuyor bu normalmı yoksa aksı bı durum varmı tesekkurler

19. furkansak

furkansak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ısıtma bujisi söndüğünde (yay şeklinde) çalıştırabilirsin , hiç bir sorun yok arabanda hayırlı olsun

20. qwerty7

qwerty7 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    tesekkur ederım ısıtma bujısı yay lambasını goremedım. Ceck yazan yag gıbı bı sımge var sadece o araba calıstıktan 2-3 sanıye sonra sonuyor ondan once aırbag yazısı sondugunde calıstırıyorum

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş