LPG KABLO

HYUNDAI'den Şikayetleriniz

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda Misafir tarafından 24 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kelordekyavrusu

kelordekyavrusu Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    yok mu resim nasıl eklenir gösterecek bir muhterem...metin kutusunun üzerindeki ikonlardan bir şey yapamadım...

2. ne1122

ne1122 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    bana göre en büyük şikayet servisler, servislerden daha büyük bi sorunu olan sanırım yoktur...

3. kelordekyavrusu

Alınan Beğeniler:
    5
  4. olmazxolsun

olmazxolsun Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    ses ekzottan degil lastik ve baglantılardan geliyor. yani teker dönmege başladıgı anda ses ortaya çıkıyor. tabiri caizse mısır patlatır gibi bir sesama 20/30 tur sonra yok oluyor.ses ön lastiklerin ilk hareketinde başlıyor ve bitiyor.

5. kelordekyavrusu

Alınan Beğeniler:
    5
    arkadaşlar bu resimler ile ilgili yorumlarınız lütfen...

6. Suat DURAN

Suat DURAN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    plastik nasıl kullanılıyormuş? https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gifsöylediler mi bari? çok merak ettim...

7. kelordekyavrusu

Alınan Beğeniler:
    5
    otomobile yağmur,kar,rüzgar,çamur,ıslak bez,sabun,cila,değmemesi gerekiyormuş.Dış ortamdan izole edilecekmiş.
    Kapalı Garajda tutup hiç trafiğe çıkarmamak lazım herhalde.Tabi kapalı garajdada kocaman bi cam fanus bulup onun içinde tutmak lazım. Neme lazım ortamın tozunu çeker,nem kapar felanda kullanım hatasına yol açar sonra...https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley7.gif

8. umutciftci

umutciftci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    selam neden tüketici mahkemesi yada hakem heyetlerine başvurmuyorsunuz. resimlerde ki kusurlar kullanıcı hatası kaynaklı olamaz. hadi o kullanıcı hatası gösterge panellerini de siz elinizle açıp mı leke olmasını sağladınız :)

9. tufandeniz

tufandeniz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    120
    Ad Soyad:
    Ersin KARABULUT
    Yaşadığınız Şehir:
    45-MANİSA
    Araç Modeli:
    Honda
    bence mahkemeye vereceğim diye tehdit etmelisiniz
    tücetici hakları dernegini bi incelemenizi tavsiye ederim
    orada okuduğun bi konuyu size hatırladığım kadarıyla yazayım
    klimadan dolayı bi kusurdan dolayı aracı değiştirmişlerdi
    oradaki kişilerle bu konuyu açarsanız çözümü için mutlaka yardımcı olacaklardır.

10. mehmet38

mehmet38 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ben artık servise gitmemek için elimden geleni yapıyorum. kulaklarımı tıkıyor gözlerimi kapatıyorum.

11. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW

keşke başka bir servisede gitseydiniz..zira garanti konusunda şimdiye kadar pek sorun cıkarmadılar.. 1.476tl değerindeki deri direksiyonda soyulma nedeniyle servis hiç tereddutsuz değişim dedi..kaldıki 39tl değerindeki parca için müşteriyle kötü olunmaz..geçmiş olsun..

12. srg_027

srg_027 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    gecen sene kaza yapmıstım ve on tamponla fan davlumbazı degısecek tı servıse bıraktım üç gun sonra aracımı aldım ve ıkı gun sonra motor hareret yaptı ve conta yaktı nasıl oldugunu anlyamadım daha sonra nedenını arastırıken bırde ne gorelım sevgılı servıs calısanları aracımın fan baglantısını yapmamıslar daha sonra gıtsemde kımse sucunu kabul etmıyor bız baglantıları tam olarak yaptık dıyorlar ne kadardesem de bende o baglatıları tamponu sokupte cıkarmadıgımı gene suclu bız olduk ve yaptıgımız masrafla kaldık artık daha serıse gıtmıyorum bu sozunu ettıgımız servıte ist anadolu yakasında imesın arkasında gecen sene acıldı adını suan hatırlayamıyorum

13. Ertan

Ertan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    40
    Ad Soyad:
    ertan tiryaki
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    iyide arkadaşım bu resimde görülen kalkmalar kadife boya diye tabir edilien boyanın aşırı güneş ışığından dökülmesidir bunda bi anormallik yoktur gösterge paneli için pek bişey diyemeyeceğim bende çok iyi bilirim plastiği abs olan bir hammaddeden yapılmış o bölüm zaten başka boya tutacak ps ve pc boya tutar başka hammaddede tutmaz boya ama canınızıda sıkmayın bence hatta eliniz yatkınsa soyun boya katmanını akrilik bir boya ile tekrar boyayıp bide mat vernik atarsanız bi dahada dökülmez
    unutmadan şunuda belirteyim yumuşaksı doku olması için boyuyorlar bide abs hammadde ısı gördükçe parlama yapar onun için mat oluyor bu boya

Düzenleyen : ertanna

14. kelordekyavrusu

Alınan Beğeniler:
    5
    Arkadaşlar buradaki yazılanlar moderatörün dediği gibi hiçte Hyundai yetkilileri tarafından incelenmiyor bence.Asıl problem burada. Ayrıca buradaki şikayetlerin hiçbir Hyundai sorumlusuna iletilmediği çok açık ortada.Çünkü ortada Hyundai'den hiç eser yok.bir kelime açıklama girilmezmi.binlerce şikayet var.Sorumsuzluk,ilgisizlik almış başını gitmiş...Müşteri memnuniyeti sıfır bu firmada.... 39 TL yada plastiğin cinsi,kaplaması,vs. değildir mesele olan.Ben 2000-3000 km yol yaparam bir iki gün içnde plastiklerle ilgili müşterilerimizin görüşlerini dertlerini dinlemek için.Hiç üşenmem her seferinde giderim plastik ürünümüzün oldğu yere...Tüm arkadaşlarımda böyledir şirkette...

15. olmazxolsun

olmazxolsun Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    size katılıyorum gerçekten huyundai yetkililerinden hiç ses seda yok demekki burdaki yazışmalarında bir anlamı yok gibi.sagolsunlar birkaç arkadaş ilgileniyor ama tatmin edici degil bence.servislerin başı boş tuttura bildiklerine göre iş yapıyorlar. bu yüzden 7 yıldır kullandıgım arabamı bügün sattım ve bir dahada huyundai almayacagım. sebeb ilgisizlik ve takipsizlik.artık kendimi bogazlatmayacagım. formdaki arkadaşlara kolay gelsin diyor iyi günler diliyorum.

16. kelordekyavrusu

Alınan Beğeniler:
    5
    tebrik ederim sizi...

17. kelordekyavrusu

Alınan Beğeniler:
    5
    Millet çoktan başka araçların reklamını yapmaya başlamış bile... hatamı yaptık sıfır getz çekmekle...

18. kelordekyavrusu

Alınan Beğeniler:
    5
    aslında fena değil güzel araba.aerodinamik yok yalnızca. biraş müşteriyle ilgilenseler kıvıracaklar işi... ama nafile ... çok vurdumduymazlar... insan bi iki satır yazı verir müşterinin eline ... şunddan şundan olabilir diye.. uyanıklar ya güya geçiştiriyorlar milleti kayıt altına almadan... Türk milleti bunun cevabını verecektir...

19. kelordekyavrusu

Alınan Beğeniler:
    5
    getzden şikayeti olan varmı başka???

20. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Hata yapmadınız hata olsaydı bu ay içinde ik tanıdığıma sıfır getz aldık ve ben onlara aracı olmazdımHyundai saygıyı ve övgüyü hak eden bir marka ben böyle düşünüyorum,çünkü bahsettiğinizsorunlar benim ve çevremdeki hiçbirhyundai kullanıcısında gerçekleşmedi.
    Düzenleyen : Davtor

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş