LPG KABLO

HYUNDAI'den Şikayetleriniz

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda Misafir tarafından 24 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. hkas

hkas Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Evet banada cevap gelmedi.Sallamıyorlar demek kihttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley7.gif

2. Giga

Giga Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    15
    Ad Soyad:
    Yılmaz H.
    benim sikayetim hyundaiden degil, forumda yazi yazinca altinda degisik bir code yaziyor kendiliginden, nasil engellerim ?< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">

3. Murat1

Murat1 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ad Soyad:
    Murat Tuncer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni İ10 (2013-201X)
    Yöneticilerden birine mesaj atarsan ilgileneceklerdir.

4. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,285
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz

Bilgisayarınıza kurulu olan bitdefender programını kaldırarak.

5. Giga

Giga Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    15
    Ad Soyad:
    Yılmaz H.
    bitdefender suan kapali, test yapalim

Düzenleyen : Giga

6. PoyrazEfe

PoyrazEfe Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Aracın (accent 2000-2006 arası) kaput altındaki kabine yakın kısımdaki aksamların bağlantıları özentisiz.

Çeşitli parçalar şöfor kabinine yakın mesafeden geçiyor ancak temprada bile olan arada yumusak bir parça yok.

Buda zırıltı tırıltılarından bas nedenlerinden birisi.

Tek şikayetim bu...

Düzenleyen : PoyrazEfe

7. 27kocak

27kocak Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    valla benim bi getz var.alttan ses geliyordu garanti kapsamında olduğu için servise götürdüm eps değişecek dediler iyi dedim değiştirin nasılsa garanti kapsamında değilmi.neyse tamam dediler,sorumlu kişi geldi dedim böyle böyle,olmaz dedi niyeki dedim usta böyle söylüyor değişecek diyor,adam ne dese beğenirsiniz o usta anlamıyor! be hey adam anlamıyo o adamı orda ne tutuyorsun?genel merkezi aradım bi bayan çıktı durumu izah ettim hanımefendi ne yardım etti nede yetkili biriyle görüştürdü,servise git diyo gittim diyorum kadın anlamıyo yapabileceğim birşey yok dedi kapattı.yani pes.beğenmedikleri o gely firması bile ne biçim ilgileniyo bir zamanlar hyundaınin yaptığı gibi.burdan tüm yetkililere sesleniyorum çok satınca burnunuzmu kalktı yoksa bilmediğimiz başka birşeymi var?bu arada bu servis van hyundai servisi.

8. isa karaçalı

isa karaçalı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    emin olun vanda hiç usta olmadığı için merkezinde yapacak bşyi yoktur... o yüzden boşuna vakit kaybı yapmayın vandaki servisle...

9. bierhof10

bierhof10 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ben,m aracım 2011 era arkadaslar aracı gecen gün cok yağmurlu bır havada kullandım aracın ön cam içerden su aldı onumu gormekte zorlandım bole bır sorunla kasılasan var mı servıse götürmedım daha

10. tayfunerkus

tayfunerkus Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba, 2011 accent blue 1.4 mode kullaniyorum. 6500 km de. Devir 3000 e yaklasirken (agirlikli olarak 2900-3100 araliginda) ugultulu bir titresim yapiyor. Bunu her viteste yapiyor. Rampalarda kisin buzlanma sonucu kayma olmasin diye yollari tirtikli yaparlar. Otomobille bu alana girdiginizde hissedilen titresime benziyor. Zonklama seklinde yani. Acaba boyle bir problem yasayan var mi. Bu problem icin 3 kez servise gittim. Ancak cozemediler. Suan hyundai ile yazistiklarini cozmeye calistiklarini soylediler servisten. Bu konuda yorumu olan lutfen paylasabilir mi.

11. sakaryalı

sakaryalı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    yaklaşık iki yıllık hyundai kullanıcısıyım aranıza katıldığım iki ay olmuştur benim yetkili servisten (ferhat sakarya) şikayetim fiyatların yüksek olması örneğin yedek kumandam yoktu 300tl triger ve yağ değişimi için ise 800tl dediler aracım elantra 2006

12. saffetustun

saffetustun Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Git gide düşmesi gereken orjinal yedek parça fiyatlarının devamlı yükseltilmesi örneğin geçen yıl 22 tl olan polen filtresi bu yıl 30 tl ye çıktı

13. saffetustun

saffetustun Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    he bide satış sonrası duyarsızlık....daha bir kere arayıpta servisimizden memnunmusunuz aracınızda sıkıntı varmı diyen olmadı....daha önceki reno < Fransız markalarını boykot ediyoruz > aracımı satalı belki 10 yıl oldu ama halen telefonuma bayramlarda mesaj yolluyor firma...hyundaı bu konudada baya duyarsız

14. metege

metege Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    servis ile kapak contası değiştirmeye 90 TL'ye anlaştım 160 TL fatura çıkardılar..

Düzenleyen : metege

15. gurcanbulut

gurcanbulut Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    617
    Ad Soyad:
    Gürcan Bulut
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Vallaha benim de bir şikayetim var. Aracımda sağ ön kapıda camı açıp kaparken bir ses oluyor. Sanki bir yere sürtüyomuş gibi. Serviste cam regülatörü değiştirildi fakat hala aynı ses devam ediyor. Servisle konuştum ortalama 5-6 aydır yeni parça üretimini bekliyorum. Aldığım sonuç; bu ses normal, parça değiştirmeye gerek yok.

Bu ses normal ise diğer kapılarda neden yok? Hyundai nin müşterilerini bu şekilde başından savması kabullenebilinecek bir durum değil...

16. samet78

samet78 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    benmde erada şikayetim boya sorunu... sanki un gibi boyası kalkıyor. koskoca hyundaı ya yakışmıyor.cam kenarlarında ufalanıyor resmen.
    eraların matorunuda çok sağlam yapmışlar bir çok motorcu ustasının lafıdır bu.

17. ilkebay

ilkebay Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    İx35 kullanıcısıyım. Ancak arabamı alalı daha iki hafta geçmesine rağmen yağmur sensörüm çalışmıyor. Arabada mı bir sorun var yoksa sensör mü kapalı anlayamadım. Sensör autoda ancak hiçbir çalışma belirtisi yok. Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum

18. YeniAccentEra10

YeniAccentEra10 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    deşifre olmak istemiyorum.
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    üstün müşteri memnuniyeti,satana kadar tabi. bu arada fabrika ile bayi arasına büyük kopukluk var hyundai'de. sorunlarınız muhatapsız.

19. Coşkun Özcan

Coşkun Özcan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    COŞKUN ÖZCAN
    Yaşadığınız Şehir:
    81- DÜZCE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    şikayet hattından geri dönüşler başlamış, hiç beklemediğimiz gelişmeler oluyor assanda, artık huylarımı değişti yooksa yukardan çekik gözlü abiler mi sıkıştırıyoor bilmiyorum ama hyundai dünyada 1 numara olma çalışmaları sanırım bizede fayda sağlayacak

Düzenleyen : Coşkun Özcan

20. clubber mehmet

clubber mehmet Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    slm admın bı konu ıle ılgılı gorusmek ıstıycektım ama nerden nsl olucak acaba

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş