LPG KABLO

Hyundai Tucson 1.6 T-gdi Aracıma Led Ampül Uygulaması.

'Tucson Forum - Club' forumunda Ali_dulger tarafından 23 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Tags:
  1. Ali_dulger

Ali_dulger Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Ad Soyad:
    Ali Dülger
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    arkadaşlar aracım elite paket. mercekli far var ama ksenon ampul yok biliyorsunuz. alışkanlık işte ksenon akşam yolda güzel bir konfor. helede mercekli far var neden ksenon olmasın dedik te kesmek biçmek gerek bu yüzden hiç girmek istemedim bu işe. yıllar önce ilk çıktığında denediğim bir uygulama vardı led ampul. o zamanlar aşırı ısınma nedeni ile sadece uzunlarda işe yarar bir uygulama olan LED teknolojisi artık günümüzde kısa uzun ne varsa takılıyor.
    bende geçenlerde gittim taktırdım. ampuller kısa kapağın arkasındaki nem emici çıkartılınca direk oluyor ama bir adaptör almanız gerek. adaptörü satılıyor aliexpreste de var Türkiye'de ki e ticaret sitelerinde de.

çok güzel oldu diye bilirim ışık gücü yeterli. tamam bir 55w xenon değil ama halojen ampulden çok daha güzel ışık veriyor ayrıca şık duruyor. kör etme v.s. gibi bir durumda söz konusu değil mercek li far için çok iyi.

2. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,282
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    merhaba, halojen merceğinde xenon yada led takarsanız karşıdan geleni yada arkasında gittiğinizi rahatsız edersiniz. imkanınız varsa mercek değiştirin.

3. Ali_dulger

Ali_dulger Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Ad Soyad:
    Ali Dülger
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    karşıdan gelen birini kör etme durumu olsa her gün 120 km yol gidiyorum sabah akşam bunu fark ederdim. ışık ip gibi düzgün ve sınırları belli. kesinlikle dağılma yok. duvara gelindiğinde kendini daha da iyi gösteriyor halojen le aynı. merceklerinin farklı olduğunu düşünmüyorum. çok başarılı . akşam videosunu çekip paylaşırım.

Bu Sayfayı Paylaş