LPG KABLO

Hyundai H1 Vip

'H-1 Forum - Club' forumunda cilginboga tarafından 8 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar bazısı bilmeden araba hakkında atmış tutumuş nerden çıkarıyorsunuz mtor bloğunun çatladığını öyle birşey kesinlikle yok olafı t5 kullanıcıları yani starex ve h-1 in adını karalayanlar çıkarmıştır külliyen yalandır zamanında starexin adını çok yakıyo diye karaladılar şimdide h-1 e iftiralara çamur atıyorlar ülkemizde binlerce h-1 satılmıştır ama gibin bütün servisleri araştırın öyle bir sorun bulamzsınız.

2. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Vıp yaptırmak isteyen arkadaşlara da tavsiyelerim olacak ben bu güne kadar 3 tane vıp yaptırdım ilki 2004 model starex ime idi onda tv yoktu onu sattım ve 2006 model Crdi aldım onada tv buzdolabi dahil hepsini yaptırdım 7 milyara mal oldu ve en son h-1 aldım 7 ay oldu ertex te yaptırdım 9 milyara tabi bu fiyatı özelliklere göre değiştirebilirsiniz mesela sunroffisterseniz 1500 tl fark ediyo ben o zamanlar sıkı pazarlıkla hepsi dahil 8 e yaptırım belki şu an bu özelliklerin hepsini 9 a yaparlar onu bilmem ama harika oldu h-1 zaten çok yakışıklı vıp i çok daha güzel oluyo konforu felan çok iyi vıp yapıldıktan sonra arabanın ağırlığı arttığı için daha da konforlu oluyo alacaklara tavsiye ederim özellikli bir araç.

3. Misafir

Misafir Guest

arabanızın resimlerini bekliyoruz..böyle konuşunca bizim iştahımız kabarıyor :))

Bu Sayfayı Paylaş