LPG KABLO

Hyundai Getz 2005 Model

'İkinci El Satanlar' forumunda Engincimen tarafından 6 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. Engincimen

Engincimen Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ad Soyad:
    Engin Çimen
    Yaşadığınız Şehir:
    21-DİYARBAKIR
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    -Arkadaşlar aracımı 2013 yılında satın aldım yaklaşık 5 yıldır bendedir..
    -Forum üyeleri olarak zaten aşağı yukarı aracın tüm özelliklerini benden daha iyi biliyorsunuzdur. Araç 146.000 bindedir. 93 binde ben satın aldım.. 2 ay önce Hyundai Helix yağı filitreleri, Motor takozu, amortisor takozu, Z rotları, Ön balataları , arka amortisörleri(ön amortisörlerini yaklaşık 6 ay önce değiştirmiştim) Ön fren kaliperlerini(tanesi 350 lira toplamda 700 lira) değiştirdim. Aracın ön düzeni baştan elden geçmiştir.
    -Aracımda hiç bir yağ ve su eksiltme sorunu yoktur
    -Pioneer marka Usb-Aux radyosu mevcuttur.
    -Muayenesi 2020 Haziran ayına kadar mevcuttur.
    -4 Lastik Lassa Greenways marka en az 25-30 bin KM sıkıntısız götürecektir .
    -Aracımda Tavan , Ön kaput ve Sol Ön çamurlukta herhangi bir boya ve değişen yoktur, arka bagaj ve sağ arka çamurluk değişmiş, bel alti boyalıdır, ekspertiz raporu mevcuttur.
    -Sahibinden.com ilanı https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-acil-memurdan-satilik-getz-607606622/detay/ şeklindedir.
    -Kafamda belirlediğim bir kaç Sedan araç olduğu için aracımı değiştirmeyi düşünüyorum, yoksa araçtan gerçek manada memnunum alıcıyı asla üzmeyecektir yaklaşık 60 bin KM ve 5 yıl bindim gerçekten çok memnun kaldım.. Herkese hayırlı günler..

2. atli_hakan

atli_hakan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Satıldı mı aracınız

Bu Sayfayı Paylaş