LPG KABLO

Hyundai Erk Servisine Gitmeyin.!!!

'Marmara Bölgesi' forumunda burak_52 tarafından 24 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Fırat Ö.

Fırat Ö. Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,185
    Ad Soyad:
    Fırat Ö.
    Yaşadığınız Şehir:
    32-ISPARTA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Aracımın tavanında boya vardı. Benden önceki sahibi boyatmış. Direkler sağlam. Yazın satarken alacak kişi sanayiye götürdü. Sözde tanıdığı ustaymış. Adamlar tüm fitilleri çıkardılar tamponlar dışında boya yok dediler. Ustadan ayrıldık. Alacak kişiye senin ustan bumu dedim. Tavandaki boyayı bulamadılar daha. İstersen servise götürelim dedim. Yok ben alıyorum dedi. kaporamı aldım.Ertesi gün satışını verdim.

Madem Erk orası burası boyalı olmadığı halde boyalı dedi. Sende rapor isteseydin. O şekilde mahkemeye verirsin. Sözle olmaz bu işler.

2. burak_52

burak_52 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Ad Soyad:
    Burak ÖZDELİCE
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Aracım bugün satıldı.Hyundai Hunko servisine götürdü alan kişi.Aracımda sol tarafta boya ve ön arka tamponda boya olduğu söylendi.Sol arkadan kazası olduğunu söyledi ve olan hasar kayıtlarını söyledi 16.750 tl ye aracımı sattım.Alan kişi hayrını görsün.Demek ki ustadan ustaya fark varmış.3 hyundai servisinde de aynı kontroller yapıldı.Bütün expert sonucunda dediğim şeyler çıktı.Ben aracı alırken de boyalı olduğunu ve sol arkadan kazası olduğunu bilerek aldım.Aracımı satın alan kişide bunları bildiği halde aracımı satın aldı.Kazasız belasız iyi günlerde kullanmasını dilerim.

3. GRAFTT

GRAFTT Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    761
    Ad Soyad:
    Erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Hayırlı olsun alan içinde satan içinde.

Hyundai Uçardan arkadaşıma 2006 1.3 otm Admire almıştık. Aracın bagaj kapağı ile sağ ön kapısı değişildiğini söylenmişti. Bagaj kapağı değişmiş ama arka tampon orjinaldi. Velası Kelam aracı arkadaşım satılığa çıkardı, işi olduğu için aracı alacak olan kişilerle aracı Erk'e götürdük, ekspert yaptırdık. Ekspert sonucu tavan ve sağ arka çamurluk haric komple boyalı denildi. Araba benim değildi ama alırkende beraber aldık, o anda servisteki durumum anlatılamazdı. Yerin dibine girip çıktım, başımın askasından kaynar sular dökülüp dökülüp durdu. Dilim damağım öyle kuruduki ağzımdan laf çıkmadı bir süre.

Kendime gelince durumu izah ettim vs. Almaya gelen kişi beyfendi olduğu için birşey demeden eksperti ödedi. Bu iş bu şekilde bitmez abi dedim telefonlarını aldım. Arkadaşım arabayı alıp Uçara gitti araba tekrar ekspert edildi. Bize aracı satarken dedikleri yerler aynı şekilde denildi, 2 kapıda pirinç tanesi kadar yer rütuş yapılmış.

Arabayı almaya gelen kişide anadolu yakasında oturuyordu onuda Uçara çağırdık ayı şekilde adamada Uçar harfi harfine söyledi. Adamın eşi araba alçak, yere çok yakın diye istemeyip aldırmadı ayrı mevzu.

Erk'in boya kaporta bölümüyle benim olayımda bu şekilde. Ekspert yapıldı ama çamurlu araba hiç yıkanmadı aynı şekilde geri verildi.

4. MehmetHan

MehmetHan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    719
    Ad Soyad:
    Mehmet HAN
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    vw touranı almak için kayseriden denizliye gece gittik sabaha karşı denizliden acipayama gittik satan adam çok misafirperverdi karsiladi yemek yedirdi filan neyse adam her sorununu anlattı boya kaza yok dedi bizide samimiyetiyle guvendirdi bizde aldık geldik inanın ne servis ne sanayi hiçbir yere gostermedik biraz şans işi yani :) kayseriye geldikten sonrada ustaya gösterme ihtiyacı hissettirmedi yani :) bunu neden anlattim bilmiyorumda arabanıza güveniyorsanız kesinlikle ve kesinlikle tek bir ustanın lafına inanmamaniz gerekiyormuş. bu konudan bunu anladım

Galaxy ace den gönderildi

5. rambidi

rambidi Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ad Soyad:
    ramadan elmas
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    Bugün aracımı 15000 bakımı için Hyundai Erk servisine götürdüm. Rutin bakımların yanında Elantra nın arka takımına özellikle bakmalarını istedim (arka amortisler savrulma hissi için malum). serviste 2013 modellerde olmadığını ama yine de bakacaklarını söylediler. aracı teslim almaya gittiğimde usta ile 4-5 km aracı test ettik. özellikle virajlı ve kot farkı olan yerlerde sürdük. yani eps yazılımı güncellemesi bir aracı bu kadar mı değiştirir yada bana şimdilik psikolojik olarak mi iyi geliyo bilemiyorum :). Bu arada Erk plaza servisinde ilgi alaka bence çok iyi. her soruma cevap alabildim. kısaca ben memnun kaldım.

6. GRAFTT

GRAFTT Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    761
    Ad Soyad:
    Erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Yarın sabah bende Erk'teyim, yeni aldığımız Elantrada arkanın yalpa yapması, dış aksamdaki tüm krom yerlerin oksitlenmesi ve arka cam ile arka koltuk arasındaki plastiğin yapış yapış olmasından dolayı gideceğim. + Olarak kartel muhafaza taktıracağım.

Arka kısmın yalpa yapması gerçektende insanı tedirgin ediyor, ben çok mütessir oldum 30 km altı hızlarda bile hissettiriyor gerçektende. Bakalım inşallah sizin gibi bizde memnun oluruz.

7. rambidi

rambidi Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ad Soyad:
    ramadan elmas
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    İnşAllah sizde olumlu sonuç alırsınız. Haberlerinizi bekliyoruz..

GRAFTT bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş