LPG KABLO

Hyundai Erk Plaza hakkında

'Marmara Bölgesi' forumunda Burak tarafından 16 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    yaşanların üzerine Erdal beyin yaklaşımından sonra burayı okupta gidenin olacagını pek sanmıyorum...

2. Burak

Burak Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Hyundai Türkiye'deki üst düzeyde yetkili olarak tanıdığım kişi vasıtasıyla yaptığım şikayet bugün sonuç verdi.

Erk Plaza'dan Servis Müdür Yardımcısı Engin Bey telefonla bana ulaştı ve sorunlarımın çözüleceğini söyledi. Ancak çalıştığım için aracı kendim getiremeyeceğimi belirttim. Engin Bey ise aracı bulunduğum yerden aldırabileceğini söyledi.

Erdal Bey'in de burada yaptığı yorumları Engin Bey'e mail yoluyla bildireceğim.

3. Caner KIRNAK

Caner KIRNAK Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bence Avrupa yakasındaki en güzel servislerden birisi Çobançeşme Mates çok güzel ilgileniliyor işçilikte gayet iyi...

4. GRAFTT

GRAFTT Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    761
    Ad Soyad:
    Erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

5. Burak

Burak Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Hyundai Türkiye'nin merkezine bildirdiğim şikayetim 1 gün gibi kısa bir sürede sonuçlandı.

Aracımı bulunduğum yerdenservisten yetkili bir arkadaş gelip aldı. Aracım alındığı için banaHyundai Era otomobil verdiler. Tüm bakımları yapılmış, sorunları giderilmiş halde akşam üstü teslim edildi. Erk Plaza Servis Müdür Yardımcısı Engin Bey sürekli telefonla araca yapılanlar hakkında bilgi verdi. Buradan Engin Bey'e teşekkür ediyorum.

Ayrıca Hyundai ErkPlaza çalışanı ve sitemize üyeErdal adlı kullanıcıya da buradan müşteri ile nasıl ilgilenilir, nasıl diyaloğa girilir bunları Engin Bey'den öğrenmesi gerekiyor. Servis Müdür Yardımcısı Engin Bey örnek davranış gösterdi. Bu örnek davranışı diğer Erk Plaza çalışanlarıve Erdal Bey'den debekleriz.

Düzenleyen : burak

6. mmt.88

mmt.88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    evet şikayetinizi şikayetvar.com adresinde görmüştüm ama burdaki gibi değildi zehir zemberek hyundaıyı eleştirmişsiniz.Hyundaıyı karalıyacağınızı kimseye tavsiye etmeyeceğinizi ve aldığınız güne lanet olmasını yazmışsınız,Pek etik bir davranış değil,çünkü sizin beğenmediğiniz bir servisin olması hyundaı araçlarının kötü olduğu anlamına gelmiyor.Belki siz servisinizden memnun olmayabilirsiniz ama herkesin düşüncesi farklıdır.Yani kısacası 1 servis yüzünden markanın ve aracın kötülenmesine karşıyım

7. yasar34

yasar34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bence elmas serviste pek işle alkalı değiller bende elmasta bazı sorunlar yaşamıştım.geçmiş olsun.

8. sametk

sametk Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    bayrampaşa erk plazadaki personellerin müşteriye yaklaşımları çok kötü. üslupları berbat. aracımı oraya götürür götürmez ağzımdan bir tek kelime çıkmadan azarlanmaya başladım. afalladım resmen.aracımın arızlanması sonucu bir suç işlemişim gibi tersleyerek konuştular. kimse ne hoşgeldiniz dedi ne de güle güle. duvara astıkları yazı ile alakaları yok. bir daha asla gitmem oraya. gidecek olan yakınlarıma da engel olurum.

9. KemalAkel

KemalAkel Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    Kemal Akel
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
    Selamlar, madem Elmas kelimesi geçti benimde diyeceğim var. Hyundai Elmas servisinde bir müddet önce bakım yaptırmıştım ve gayet memnun kaldım, çok ilgili davrandılar. Yalnız bir taş sıçraması sonucu çatlayan far değişimi için yine Elmas'a gittim parasını ödediğim far onlar tarafından değiştirilecekti. Arka tarafta bulunan elektrik atölyesine arabayı götürdük. Paydoslarının bitmesini beklememe rağmen adının "Özbek" olduğunu öğrendiğim usta denen zat bir takım ukalalıklarda bulundu ve her seferinde cevabını aldı. Bunu bana telefonda memnuniyetimi soran Elmas'a hem sözle hemde maille bildirmeme rağmen bana dönen olmadı.
    Servisten memnun olmama rağmen bir çürük elma çıktı içinden.

10. Forza1903

Forza1903 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Dediğinizde Haklısınız Mates Gördüğüm İyi Servislerden Biri Gittiğim ATM Ve Ekol Servislerinden Daha İyi Ve Müşteri Memnuniyeti İçin Uğraşıyo Mates Denemenizde Yarar Var Heleki Servis Danışmanı Bayram Çakır Var Onunla Konuşursanız Daha İyi Verim Alırsınız.

Bu Sayfayı Paylaş