LPG KABLO

Hyundai Erk Plaza hakkında

'Marmara Bölgesi' forumunda Burak tarafından 16 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. engin_er

engin_er Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    sayın graft;
    yazınızı okudum elbette bazı istisnalar olabilir ancak genelleyecek olursak bu böyle görünüyor.
    sizde bir servisten memnun kaldığınız halde diğer markanın servisinden memnun değilsiniz

2. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    geçmiş olsun..tecrübesiz servis cok..benim için bunun en büyük örneği Gebze Gör-Tan'dır..bırakın arctaki bir problemi gidermeyi daha park sensörü takamıyorlar..sıfır aracın boyasının tonunu tutturamıyorlar..bunun üstüne birde size dayılanıyorlar..allah düşmanımın yolunu Gör-Tan'a düşürmesin..Assan'ı aramak sadece telefon faturanızı kabartıyor yapıcak bişey yok..memnuniyetsizliğinizi ulaşabildiğiniz kadar buyuk kitleye ulaştırmak ve bir daha o servise uğramamak..ben öyle yapıyorum..
    Düzenleyen : Yusuf

3. erdal.bak

erdal.bak

Alınan Beğeniler:
    0
    seni zorlamı sokuyorlar servise dışardaki usta diyorsun usta nereden alıyor parçayı usta takıldıgı konuda ne yapıyor sence iste senin kafanın almadıgı konu bu yeni araçların hepsi elekronik pc ye bağlanıyor senin ustan nereye bağlıyor oda arıza lambasını söndürme için servise gelmiyomu git sor bakalım
    ben hyundai de çalışıyorsam sonuna kadar savunurum
    genellikle senin gibiler servisde işleri bitene kadar hiçbirşey demezler taki faturada iskonto görmeyinceye dek ama iskonto yapılsa o servisten daha iyi bir servis yoktur o kişi için ben bunu bilir bunu söylerim

4. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    erdal bey acaba hangi servistesiniz..?

5. Burak

Burak Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Hyundai Erk Servisinde çalışıyormuş kendileri. Gördüğünüz gibi işte klasik bir Hyundai Servis Yetkilisinin konuşması. Kalite sıfır. Hata hep tüketicide. Servistekilerprofesyonel, onlar 1 numara... Biz araba kullanmayı bilmiyoruz. Servisteki kişiler araba kullanmayı biliyor. Gördük dün arabanın el freni çekili olduğu halde gitmeye çalışıyordu servisteki yetkili kişiler...

Bırakın böyle işleri. Servistekiler hiçbirşeyden anlamıyorlar.

6. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    bende o yüzden sordum burak bey..erdal bey söyledikleriyle çelişiyor..bir servis çalışanının ne olursa olsun müşteriye saygısı olması gerek..yaklasımı hiç hoş değil..

iskonto işine gelince benim işimi dogru düzgün yapsınlar daha dogrusu aldıkları parayı hak etsinler faturaya sesimi cıkarmam..

7. Burak

Burak Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Servis kalitesi buradan anlaşılıyor...

8. varan

varan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    servise bugüne kadar hiç gitmedim gitmemde https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

9. engin_er

engin_er Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    erdal bey sizinle polemiğe girmek istemiyorum,

ancak dışarda öyle ustalar varki,
    bilgisayarıda var başka aletleride var.
    ford servisine yurt dışından gelen bir arkadaşımın aracını götürdük adamlar arabayı görünce etrafına toplandılar şikayetimizi anlattık
    ne dediler dersiniz

abi bizde bilgisayar var ama onu kullanacak ne adam var nede program var ahanda orda üstü örtülü duruyor. ve biz dışardaki bir ustaya gitmek zorunda kaldık
    usta aracı bilgisayara bağladı ve arıza turboda dedi (bu arkadaşımız bulgaristanda mazot almış ve problem o zaman baş göstermiş) ve istanbuldan turbo istediler geldi ve taktılar sorun çözüldü ve usta faturasını kesti eline verdi arkadaş yurt dışına gidince faturayı forda vermiş ve parasını almış.
    ama bizim burda öyle değil illaki servise gideceksin yoksa garanti ölür deniliyor. halbuki öyle olmamalı ben nerde canım istiyorsa yaptırırm ve faturasınıda götürür parasını alırım şeklinde olmalı.(yurt dışında öyle çünkü)

ayrıca yaklaşımınız hiçte güzel değil eğer servis elemanlarının hepsi sizin gibi ise gerçekten insan servise uğramak istemez.

sıfır aracı çıkartıyorlar soruyorum bakımları yapıldımı diye evet yapıldı deniliyor. lastiklerin havasına baktınızmı diyorum bakıldı bakıldı deniliyor ve dışarı çıkıyorum lastik havalarını ölçüyorum kimisinin havası 45 kimisinin havası 37 geliyor

10. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    engin bey, lastik havaları ile ilgili servis çalışanlarının ve dışardakı çogu lastikçinin düştüğü bir yanlış var..sizin aracının lastiklerine bakmışlardır fakat arac lift de iken yani lastikler boşta iken aracınızın lastiklerini 30-33 yapmışlardır arac yere basınca lastiklere yuk bindiğinden basınc artacak yerdeki ölçümde de 45-37 gibi bir rakam çıkacaktır..

11. engin_er

engin_er Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    yusuf bey yeni "0" aracı ne diye life alsınlar ki,
    muhtemelen fabrikadan geldiği gibi teslim ettiler. sadece dışını yıkayıp temizleyip teslim ettiler başka bir şey yaptıkları yok.
    eleman elinde bir havlu temizlenmiş arabanın camlarını tekrar tekrar siliyor maksat bahşiş koparmak, bende yanıma fazla para almamışım cebimde olanıda fark çıkardılar (25 lira) onlara verdim aslında elemana 5-10 bahşiş atacaktım ama eli boş kaldı zaten satış temsilciside kaş göz etti tamam gel biz hallederiz dedi eleman anahtarı öyle verdi yoksa bakıp duruyor, düşünün o gün yaklaşık 80 araba teslim ettiler herkes 10 lira bahşiş verse toplayacağı paraya bakın.

12. akinGTi

akinGTi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ayıp ya.yüzsüzlüğün bu kadarı.

13. engin_er

engin_er Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    ????

14. akinGTi

akinGTi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bahşiş olayını diyorum.

15. zuniga

zuniga Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    @erdal.bak

Uslubunuz cok itici gercekten. Bu uslupla hakliyken bile haksiz konuma dusebilirsiniz, kaldi ki insanlar bu durumda neyi nasil danisacaklar size?

16. engin_er

engin_er Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    tahmin etmiştim ancak yinede sorayım dedim https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

17. GRAFTT

GRAFTT Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    761
    Ad Soyad:
    Erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Erdal bey Hyundai Erk'te çalışıyorsa önce kendi hizmetlerini yargılamalı.

2006 1.3 Admire 60 bin bakımına 700 lira fiyat verdi Erk plaza. Uçar plaza ve bir başka servis için aynı işlem için 500 lira dedi. Aradaki 200 lira fark neyin nesi oluyor ?

3-5 sokak ilerimde Hyundai Erk ama oraya giden arkadaşlarımda memnun olmadıkları için başka servislere yöneldi.

18. akinGTi

akinGTi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu serviste tipik müşteriyi sömürmeye odaklı servislerden belli ki.Sözümden ötürü kimse kusura bakmasın ama herşey ortada.

Düzenleyen : akinGTi

19. Burak

Burak Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Bu başlığı açtığımız iyi oldu. Google aramasında Hyundai Erk yazınca 7. sırada çıkıyor. Bu onlar için en berbat referans oldu. Okuyanlar bir daha bu hataya düşmez.

20. engin_er

engin_er Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    evet aynen öyle

tüm arkadaşlar eğer servislerden şikayetiniz varsa sizlerde servis adını belirterek buraya yazınız yazınızki google aramalarında önlerine çıksın ve görsünler hatalarını

Bu Sayfayı Paylaş