LPG KABLO

Hem Tanışma Hem De Akl Elegant Ile Ilgili

'Elantra Forum - Club (MD/UD; 2010–2015)' forumunda 07utku440 tarafından 5 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. 07utku440

07utku440 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Utku Hoca
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    İyi günler. Hepinize iyi forumlar. Daha önceden yumurta kasa Accent ile üye olduğum siteye uzun bir aradan sonra bu hafta itibariyle Elantra Md ile aktif olarak tekrar katılmanın mutluluğunu yaşıyorum.
    Araç konusunda doğru bir tercih yaptığıma inanıyorum.
    Elantra forumu neredeyse tamamen okudum.bayağı da bilgilendim.
    Bugün akşamüstü Akl obdıı elegant taktırmak için ustaya arabayı bıraktım. Kafama takilan bir durum var bildiğim kadarıyla Akl nin iki tane obd kiti var birisi elegant. Aracıma kavuştuğunda Elegant olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Duygu bunu beğendi.
  2. carli

carli Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Emre Bekir
    Yaşadığınız Şehir:
    78-KARABÜK
    Araç Modeli:
    Selamlar, Elegant ın regülatörü daha büyük. ECU da daha büyük. Enjektörleri romano ile ayrı ve tek tek, siyah renkte ACHx seklinde üzerinde bir kod vardı.
    Bende taktırmayı düşünüyorum. Siz ne kadara taktırdınız? Bana 1800 tl fiyat verdiler. Bir de ne kadar tasarruf sağladınız?

3. 07utku440

07utku440 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Utku Hoca
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Teşekkür ederim. 1700 TL, 9 taksit oldu. İki ay ve 3000 km yi geçti sorunsuz kullanıyorum. Sadece ilk hafta ustanın yanına sızdırmazlık için giderken arıza lambası yandı. Bilgisayara bağladı " zengin karışım " hatası verdi söndürdük ve bir daha da yanmadı.
    Yakıt ve tasarruf konusuna gelince . 100 kmde 9 litre benin yakar iken şu an 100 km 10 litre lpg yakıyor ( çoğunlukla şehir içi). Birkaç yolculuğum oldu şehir dışında klima açık 20-22 kuruş yaktı.ama son iki haftada lpg 30-40 kuruş zamŞandır.
    Sonuç olarak her atmosferik ve otomatik araba için çok normal değerler. Şehir içi %50, şehirdışık %40 tasarraf sağladım. Akl markadan da memnunum.

Bu Sayfayı Paylaş