LPG KABLO

gündüz farı ve aydınlatma

'Getz Forum - Club' forumunda osturker tarafından 25 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. TuracENGIN

TuracENGIN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ad Soyad:
    Turaç ENGİN
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
    Fonksiyonları da şuankinden çok daha fazla memnun eder sizi... :) Madem hayatınız yollarda geçiyor, gözlerinizin yorulmasını da istemezsiniz... :)

2. Halil ŞAHİN

Halil ŞAHİN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    162
    Ad Soyad:
    Halil ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

turac ne 40ı %100 farklılaşıyor.h4 en eski ve en verimsiz far tasarımı olarak kabul görmekte bir defa bi-xenon mercek+xenonun tadını alan bir daha h4 farına geri dönemiyor https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gif
    önceden gece uzun yola cıkmaya cekinirdim heleki yorgunsam offf o yol bitmiyor önümü göremiyordum ama bi-xenona geçince geceleri rahatladım heleki karşımdan gelen kişi uzunlarını ısrarla yakmakta direniyorsa ozaman benim farlar kesinlikle caydırıcı oluyor..ben şiddetle bi-xenon mercek+xenon kit öneriririm..özellikle h4 far yapısı kullananlara

3. TuracENGIN

TuracENGIN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ad Soyad:
    Turaç ENGİN
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
    :) bu dediklerine harfi harfiyen katılıyorum halil abi... Bi-Xenon kadar güzel bir olay olamaz...

4. osturker

osturker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar gündüz farını taktım parkları yakınca daha sönük yanıcak devre il beraber çalıştırdım .noral çalışmada süper parlak yandı farları açınca birazcık daha sönük yandı tam negüzel oldu dedim.led farlardan duman çıktı ve 5 ledin 3 ü yandı napalım ordakilerin nazarı değdi sanırım çünkü 5-6 kişi özenerek bakıyorlardı.
    yenisi yarın geliyor bu kez esnek cinsinden sipariş ettim takınca resimlerini koyarım.

5. Köksal

Köksal Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,522
    Ad Soyad:
    Köksal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Opel
    ledler power led ise aşırı ısınmış olabilir. arkasında soğutucu metal plaka olması gerekiyor. ben de 1 tane powerled yaktım öyle.

6. Halil ŞAHİN

Halil ŞAHİN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    162
    Ad Soyad:
    Halil ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

abi anladığım kadarıyla devreyi ahmet kasapoğlundan aldınız eger öyleyse ahmet bey o devreyi power ledlere göre ayarladı ama sizin kullandığınız ise normal led sanırım :S eger normal ledli bir sey kullanacaksanız o devreyi kullanamazsınız..tekrar yakarsınız haberiniz olsun..

7. osturker

osturker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    yok ledler power ledde sanırım markada bir sorun var aynısını dün eskişehirde gördüm onlarda aynı benimki gibi yanmış devrede bir sorun olduğunu sanmıyorum.yenisi gelsin bakcam ama sürücü devre normal led de olsa yakar yeterki 12 v olsun

Bu Sayfayı Paylaş