LPG KABLO

getz ön konsol tırnakları

'Getz Forum - Club' forumunda getz34 tarafından 19 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    yetkili servise gidip yedek parça bölümünden istemeniz lazım, ufacıcık parça deyip küçümsemeyin en ufak boşlukta tıkır takır ses geliyor orta konsollardan, orjinal olması avantajınız olur, hyundai nin herşeyi onlarda mevcut ellerinde elektronik ortamda parça kataloğu var ki hyundailerin en ufak vidasına pimine kadar parça no su ile birlikte yazıyor, piyasada bulmanız çok zor, zamanında cam çıtası güneşlik gibi bir sürü kırıp döktüğüm parçaları piyasada bulamayıp servisten alıp kendim takmıştım:), eğer serviste ellerinde yoksa ki yoktur zaten çok kısa sürede bir iki güne fabrikadan depodan getirtiyorlar önce parasını isteyip fatura kesebilirler, daha sonra fatura ile gidip parçayı temin edersiniz, çok pahalı değildir, inanın ki piyasada sanayide hyundai nin sadece bujileri silecekleri yan dikiz aynaları tamponu gibi temel bazı parçaları var ama ufak tefek paçalıktır güneşliktir yolcu tavan tutamağıdır yada klima düğmesi gibi aksesuar tarzı şeyler yaygın değil ve servis dışında yok

2. Woody

Woody Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    32
    Ad Soyad:
    Fatih Durak
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim en yakın zamanda bir servisten edinicem acaba fiyatı ne kadardır

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Getzgetz22

Getzgetz22 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ad Soyad:
    Ahmet Akkan
    Yaşadığınız Şehir:
    4-AĞRI
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    Başlığı hortlatmış gibi olacağım ama aynı sorunu bugün ben yaşadım.Teyp değiştirelim dedik ön konsoldan olduk.Usta denen afedersiniz şerefsiz mahvetti arabayı.Bilmiyorsan bulaşmayacaksın arkadaş.Teybi tam takamadığı gibi ön konsolu da mahvetti.Konsol şuan sallanıyor.Allaha emanet duruyor.Nasıl bir çözüm bulabiliriz arkadaşlar.Usta diye geçinen bu şerefsizlere de lanet olsun.

4. İlkercemkara

İlkercemkara Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    58
    Ad Soyad:
    ilkercemkara
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    Benim getzdede aynı sıkıntı vardı tanesi 1tl ye on adet aldım servisden

5. Nbg

Nbg Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Necip yalınkılıç
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    Bu iyiymiş yakın zamanda parca servisten almak lazım trim sesi gider en azından boşluklarda

6. duhangs

duhangs Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,351
    Ad Soyad:
    Duhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Getz 1.5 CRDİ (2003-2011)
    cok ufak dandık parcalar ama cok fazla ıs goruyor servısten alabılırsınız her dukkan acana da ınanmamak lazım
    bende ılk teyp baglatırken adam dırek akukden guc vermıs teyp kapamayı unutsak akü bıtecek.
    bırde ılk önce 50lıra anlasmıstık sonra ıs cok zordu cok uzadı 2 kısı ugrastık vs deyıp 100 lıra ıstedı.
    ben kavga cıkarınca vazgectıler dukkanda.Teyp 100tl sen benden baglamaya 100 lıramı ıstıyorsun dıye kızmıstım adama.

sımdı kendım sök tak yapıyorum da allahtan kımseye muhtac kalmıyor ınsan.

erhancakmakk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş