LPG KABLO

Fx Modifiye

'Aracın Dış Modifiyesi' forumunda FX Sevdalısı tarafından 6 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. FX Sevdalısı

FX Sevdalısı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    Celal Ed is Aldıkaçtı
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Hayırlısıyla 2005 model fx sahibi olucam. Cahilliğime verin belki içinizden ''madem modifiye hakkında bilgin yok neden bu arabayı aldın'' veyahut ''anlamıyorsan neden modifiye ettiriyorsun'' diye bir düşünce oluşabilir ama heves işte. Aracım kırmızı ve profil fotosunda olduğu gibi yapabilmek istiyorum. Fakat ne kadar internetten baktıysam bulamadım. Çamurluk şişirmeyi buldum ama bu şekil bir ön tampona raslamadım. Halbu ki yabancı sitelere bile baktım. Bu konu hakkında verebileceğiniz her türlü öneriye ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler...

2. FX Sevdalısı

FX Sevdalısı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ad Soyad:
    Celal Ed is Aldıkaçtı
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Tuning işlemini yapan kişiyi buldum. Fakat verdiği fiyat mantiksiz bir şekilde yüksek. Bunun için özel tasarım yapan tuning şirketlerinden teklifler alıp en iyi fiyat/perfonmans(kalite) sunana yaptıracağım aracımı. Küçük bir ilçede oturdugumdan bu tür bilgilere uzağım.Aracimdanda çok fazla kiside olmadığından buradaki arkadaşlardan destek ummuştum bir önceki yazımda. Suanki yazımı da asıl yazma sebebim benim gibi bu araca sahip ve/veya almayı düşünen arkadaşların bu konudaki azda olsa bilgimi okuyabilmeleri. Aracımı 2/3 ay içerisinde toparlayacağım. Yeni bir bilgi sahibi olduğum da tekrar yazarım.
    Saygılarımla.

3. Fırat Ö.

Fırat Ö. Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,185
    Ad Soyad:
    Fırat Ö.
    Yaşadığınız Şehir:
    32-ISPARTA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Umarım istediğin gibi bir arabaya kavuşursun. Bu modifiye işi ucu açık bir iş. Hali hazırda üretilmiş stokta bekleyen parça bulman zor. Bazı hayal ettiğin ürünleri sırf senin için yapacaklar. Haliyle ücreti fazla olacak.

Asel Kaan Efe ve FX Sevdalısı bunu beğendi.
  4. cenker_baba

cenker_baba Guest

aslında şanslısın en azından konuna bilgisi olmayan seni yanlış yönlendirebilecek kimse olmayışı bu forumda. aracın ve aracının modifiyesi ile ilgili bilgisi olmayanların yazmaması güzel bir şey.

5. gogo46

gogo46 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    4,917
    Ad Soyad:
    gökhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Kia
    ben olsan böyle fiber işler yaptırmamda,parana yazık olur.bu benim fikrim.
    zevk meselesi

bu tarz işlerde ünlü olan karlıkçı halildir :)

6. ai_torcuk

ai_torcuk Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,925
    Ad Soyad:
    ali izzet torçuk
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Kia
    Bununla ilgili daha önce yorum gelmişti diğer konuda.
    Şahsi fikrim, fiberli coupelerden nefret ediyorum. internet ilanlarında yada sağda solda ne kadar fiberli coupe gördü isem hepsi çok çirkin. Sebebi ise çok acemice ya da amatörce veya Apaçiler yaptığı için. Bu gibi modifiyeler şişirilmiş balon gibi duruyor genelde.
    Siz bu grupların dışında olmak, daha göze hitap eden, bakıldığı zaman "işte bu olmuş " diye düşünülmesini istiyorsanız biraz paraya kıymanız, işe kafa yormanız ve sağlam bir araştırma yapmanız gerekiyor. Aşırıya kaçmadan,abartmadan yapılan her modifiye Coupe için daha hoş bir görüntü sunabilir.
    Ben jant, spor yay ,cam filmi ve sade bir spoilerin coupe için yeterli olabileceğini düşünüyorum.
    Araç zaten spor ve coupe kasa bir araç. Sonuçta Şahin e modifiye yapmıyorsunuz. Bu sebeple abartılı modifiyeye ihtiyac olduğunu düşünmüyorum.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  7. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    bir EG6 kasa civic olaydı 700-800 beygir yapıyorlar yurt dışı zebille modifiye:) Türkiye de pek yok

8. Blue-Tuscani

Blue-Tuscani Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,089
    Ad Soyad:
    Özgür
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Fiber işine asla girme bence, düzgün bir görünüşü olmayacak emin olabilirsin.Güzel iyi marka bir spor yay, 18 inch jant , orjinal Hyundai üretimi high spoiler (yüksek) işi bitirir.İstersen tampon altı bir sade bir lip takılabilir sadece ama fiber işine girip güzel çıkan Coupe görmedim ben.Sadece yabancı internet sitelerinde 1-2 tane fena olmamış dediğim oldu ama onlarda bazı açılardan yine bir tuhaf duruyor.

ai_torcuk ve gogo46 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş