LPG KABLO

Fikir Alma

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda ademyoldaş tarafından 24 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

1. ademyoldaş

ademyoldaş Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Adem YOLDAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    72-BATMAN
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    herkese merhaba arkadaşlar
    Bir kaç gündür babam için araba bakıyorum. Verebileceğim fiyata göre 2. elde en uygun arabalardan birisi accent blue. 2014 1.6 dizel otomatik mode plus paketi aracı kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa çok sevinirim. Benim kendi araştırmalarımda aracın en sık bahsedilen eksikliğinin yol tutuşu ve frenlemede sıkıntı yarattığı.
    Bu veya bundan başka kullanıcı yorumlarını bekliyorum. Birde fiyat olarak sizce ne kadar olur bahsettiğim model ve paket.
    Şimdiden yazan arkadaşlar

2. cenker_baba

cenker_baba Guest

2014 4 ileri 2015 7 ileri diye biliyorum mümkünse 7 ileri alın 4 ilerilerin yakıtı fazladır.

blue55 bunu beğendi.
  3. ademyoldaş

ademyoldaş Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Adem YOLDAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    72-BATMAN
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Teşekkür ederim onlarada bakayım ben

4. blue55

blue55 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,327
    Ad Soyad:
    Ahmet seyf
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Benzinli mode plus kullanan biri olarak trim sesi ve cc eksikliği haricinde bence piyasada eşdeğerlerinde tek geçerim. Bence benzinli otomatiklere de bakın benzinlilerin 2015 ve sonrası 6 ileri. Frenleme konusuna katılmıyorum yol tutuşu konusunda haklı tarafları var.

5. sipartacus

sipartacus Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    8,390
    Ad Soyad:
    sipartacus
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Ben fren konusunda bir sıkıntı yaşamadım, arkaları muadil markali süspansiyon ve yay ile değiştirince çok daha iyi olmuştu.

6. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    yol tutuşu ve fren performansında çok iyi sonuçlar elde etmek isteyip te accent blue tercihiyle bunları kıyaslamak yanlış,

Accent blue eşittir dayanıklılık ve sorunsuzluktur. Nice makinalar var frenleri yol tutuşu motor gücü belki daha iyidir ama blue kadar sağlam değillerdir.

Ticari taksi olarak tercih edilmesi ve forumda nedense arıza yapan accent blue ların yokluğu ve çok az olması gibi şeyler bile insanın içinde birşeyler canlandırır.

ünlü otomobil dergileri ve magazinin C segmenti mi ? yoksa B segmenti mi ? olduğuna tam karar veremediği arabadır accent blue, blue da ikisinden de birşeyler vardır.

7. Lions_in_A_Cage

Lions_in_A_Cage Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2,002
    Ad Soyad:
    Yusuf Türkarslan
    Yaşadığınız Şehir:
    27-GAZİANTEP
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Yol tutuşunda sıkıntıları var çukura filan düşünce araba çizgisinden çıkabiliyor 100-120 km hızlarda yolda gezinme hissi olabiliyor özellikle rüzgarlı viyadüklerde dikkat etmek lazım yukarıda arkadaşta yazmış baş belası trim sesleri göğüsten geliyor arka bagajdan da geliyordu onu çözdüm ama göğüs sökülip yalıtılması lazım sonuç olarak b sınıfı bir araç fazla bir şey beklememek lazım performans olarak sınıfının en performanslı motoruna sahip yakıt olarak bir dci motor kadar az yakmaz şehir içi 6-7 litre arası gezersin

8. Roadrunners

Roadrunners Moderatör

Alınan Beğeniler:
    16,896
    Ad Soyad:
    Hakan...
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Ama yakışıklı araba ben beğeniyorum...
    Insallah bulursunuz bende @cenker_baba ya katılıyorum 7 ileri daha az yakar diye duymuştum

Bu Sayfayı Paylaş