LPG KABLO

Şikayet Çözüm Bekliyor era team EPS arızası?

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda ayarlipense tarafından 26 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,293
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Merhaba, Profil bilgilerinize gsm numaranızı yazarmısnıız. Konuyu Assan'a ileteceğiz, size dönüş yapılır.

2. ayarlipense

ayarlipense Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    bülent h.kerim
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    kardeşim, yardımcı olabilirsen çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

3. tarikuzun

tarikuzun Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    ya abi benimde başıma böyle bir durum geldi gecen ay 2 kez yaptı servisde ücretsiz yaptırmışsın araban kaç bin km idi birde kaç model idi bende telefonla aradım gelin bakmamız lazım dediler bana istanbula e-maile ile yazı yazıp onların onay vermesini beklicez onaylanırsa parça gelip değişecek onaylanmazsa 1500 tl ücreti olduğunu ve 100 binin üstündeki araçları pek kabul etmediklerini söylediler bi yardım edermisin rica etsem.. saygılar
    benim araba 1,4 benzin select modeli
    bakalım haftaya servisden randevu verdiler neolur bakalım

4. uqur1987

uqur1987 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Uğur Çınar
    benimde başımda böyle sıkıntı vardı aracım 2006 model ikinci el aldım üçüncü serviste sorun eps arıza kesinleşti ilk ikisinde sonuç bulunamamıştı biraz tanıdığın vasitasıyla parça değişimi oldu garantıden

5. kayzer76

kayzer76 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ismail uludağ
    Yaşadığınız Şehir:
    31-HATAY
    Araç Modeli:
    Benim de takip ettiğim kadarıyla hyundai en sorunsuz olanlardan(garanti mantalitesi olarak) siz bi de fiat ve renoya bakım 100 metre öteden arıza tespiti yapıp 4-5 milyar fiyat çıkarıyolar eps için ben şahsen bu durumdan dolayı aracımı sattım gittim en boş era aldım inanın insanın uykuları kaçıyor.( 20.000 tl lik arabaya sen 5 milyar para iste pes yani.....)

6. djapobaba

djapobaba Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    apo al
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    meraba arakadaşlar.. benım 2007 1.4 accent era aracımda da eps sorunu cıkıt. Alanya alanses hyundai Servisine gittiğimde gerek servis çalışanları gayet iyi ilgilendiler eps soruunu da genel merkezle görüşüp bir gün sonra giderdiler. aracımın 2008 den sonra servis kayıdı çıkmadığından aracımı servise girmesi gerektiğini ve 60.000 bakımınn yapılmasını söylediler. Fakat benım aklıma takılan şey eps arızası giderilirken servise mi girmem gerekli ve eps arızasıyla ilgili hiç bir fatura yada döküman verilmedi? ayrıca 60.000 bakımına %20 indirimnden sonra 580 tl cıkardılar normal mi sizce fiyat.. ayrıca bu v kaıyşıylaa trğer kayışı aynı mı? 60.000 km de trger değişecek yazıor fakat benımkını kontrol etmişler kontrol yazıor? lütfen yardımlarını beklıyorum..

7. ALZ90

ALZ90 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Erhan AVŞAR
    benim 2012 model blue var üst kapagı aldırdıktan sonra esp yandı servise götürdüm krank sensörünü degiştirdiler lamba normale bindi şimdi ? aynı sorun olabilir

8. selim1982

selim1982 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    selim altinsoy
    Merhabalar arabami gecen eylul ayinda aldim 2gun sonra eps isigi yandi arastirdim eralarin 2006-2007 modellerinde kronik ariza imis musteri hizmetlerini aradim garantiden yapilmasini istedim beni servise yonlendirdiler ariza tespit edildi rapor tutuldu 3gun sonra sonuclandi garantiden yapilacagini soylediler bur kac gun sonra parca takildi garanti kapsaminda yapilmasaydi maliyeti 2000 tl civariymis servisteki arkadaslar soyledi.servisteki arakadaslarin yardimlarindan dolayi cok tesekkur ederim SERVIS ATMAS. Plaza corlu bu arada arabamin modeli 2007 model benimle ayni problemi yasayan arkadaslara tavsiyem sag duyulu olmalaridir herkeze hayirli gunler

Bu Sayfayı Paylaş