LPG KABLO

ERA NIZA PUAN VERİNİZ.....

'Accent Era Forum - Club MC' forumunda hakan1717 tarafından 29 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. gone

gone Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    ERKUT ÖZDEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    14-BOLU
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    fikrimi değiştiriyorum 1

2. hayta38

hayta38 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    İsmail HAYTA
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    1 sonuna kadar

3. unterseaboat

unterseaboat Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  4. oskar42

oskar42 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  5. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Kendi aracımla ilgili olarak söylüyorum son fikrimi. bin kere 5 diyorum. Alacak başka araba kalmasa almam. Sırf Hyundai servisleri yüzünden...

6. Misafir

Misafir Guest

Yapma be dostum, pire için yorgan yakma, tamam çok iyi bir araba olmayabilir ama en azından verdiğin paranın karşılığını alabiliyorsun, başka markalarda olduğu gibi verdiğin paranın bir miktarı "marka"ya gitmiyor, kazıklandım demiyorsun, şu servis konusunda bir yardımcı olabilseydik keşke..............https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley19.gif

7. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Walla Coşkun Abi belki dokunursa senin yardımın dokunur. Yakında bi İstanbul yapacam. Şu Uçar Oto'ya yönlendirirsen sevinirim o zaman. 2007 kiralık olandan o kadar memnundumki corollayı silip aldım erayı. Ama inan çok büyük hayal kırıklığına uğrattı beni. Yani sorun olmaz demiyorum hiçbir zaman. Ama kimse aracın arkasında durmadı. dediğim gibi frene basınca bir lokurtu geliyor ve araç durduğu an lokurtuda duruyor. Araç bir türlü ön düzen tutmadı, dün gece alanyaya gittim geldim. Otobandan bile daha düz olan yolda titremelerden canım sıkıldı inan. Dedim ya sırf servis yüzünden. Aslında amortisör ve hant, lastik değiştirseler herşey ok olacak ama illa kıvrandıracaklar... Bakalım ne olacak. Sürekli olarak paslaşıyoruz işte... Yoksa fiyatına göre özellikleri bana yeten bir araç...

8. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Bu arada şunuda söyliyim. 2007 olan Era'da 160 tan mecburi olarak sert fren yaptım. araç rahat 100 metre kaydı ve ABS yoktu araçta. Sonrasında inip baktığımda lastiğin kaşar gibi eridiğini gördüm. Balansa soktum aracı ve ön arka yapıp arkaya bi tanede stepne taktım. O aracın bile balansı o kadar sorunsuzduki anlatmam. Ve ben 10.000 km daha yok yaptım hiç rahatsız olmadan. Ne bir titreme ne bir rahatsızlık verecek durum. Ama maalesef. Gerçekten bu konuda çok şanssızım...https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley19.gif Bu işin sonunda gerçekten Hyundai fabrikasına gidip aracı bırakıcam oraya. Ancak bu keser benim sinirimi...

9. Misafir

Misafir Guest

Yahu öyle şey olur'mu eminim aynı şeyi elinde imkanı olan diğer arkadaşlarımızda yapar, bundan hiç şüphen olmasın, gelmedeniki önce haber ver gerisine karışma, altından girer üstünden çıkarız servis ise servis sanayi ise sanayi, yeterki çözümü olan bir şey olsun, sıkma canını....Bu arada ikinci mesajında sert fren yaptığını belirtmişsin, büyük bi ihtimalle bir şey kopardın.
    Düzenleyen : Coşkun Uçar

10. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Eywallah Coşkun Abi. Arkadaşlar yanlış anlamasınlar, servisin gözünü korkutmuşsun o manada söyledim. Sağolsunlar onlarda forumda gerçekten yardımcı oldular bana. 2. mesajımda sert fren yaptığımı söyledim ama 2007 model kiralık bi araçtı o. Benimki 2008 model. Abi bırak sert freni arabama bir hanıma davranır gibi nazik davranıyorum. Ne sert fren ne kasisten hızlı geçme. İnan kendime o kadar özen göstermiyorum. Buna rağmen ismi lazım değil bir servis müdürü kalkıp diyorki Hyundai'ye yazdığı raporda aracın altı vuruklarla dolu. Kaldırttım subaru servisinde kaç tane vuruk var diye. 3 usta baktı bir vuruk bulamadım. Lastik değiştirmemek için 50 takla atıyorlar inan. Offf anlatmakla bitmiyor be abi.

11. diokles78

diokles78 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  12. canoff

canoff Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  13. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0