LPG KABLO

Era Boyandı - Güzel Bir İşçilikle.

'Accent Era Forum - Club MC' forumunda omeryilmaz tarafından 12 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. akin

akin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşım aracın geyet güzel olmuş, allah bundan başına kötü birşey getirmesin

2. omeryilmaz

omeryilmaz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Berkay hocam araçın boyanacak yerine göre değişir örneğin benim camurluklar boyandı yan sinyalş cıktı far cıktı hyundai gibi bir arabada ne sökülürse sökülsün korkmayın hepsi fişlerin soketli dışta bir kablo yok adamlar cam fitillerini bile saç civatası koymuslar ben aracı dağıtırken şaşkın lık içinde zor dağıttım :) cunku heryere bir vide koymuslar gunumuzde bir şahinle karşılaştırdımı varya arada dunya kadar fark var o yüzden elektrik aksamından korkma fişi yanlsı takma gibi bir olanağından yok hepsinin soketi başka başka ve diğeriyle uyma gibi bir problme yanma yakma gibi bişi olmaz.

Turgay hocam tşk ederim önce yorumun için.

fırında boyandı 8 parçam boyandı biz esnafız ben burda fiyat vermek istemiyorum ama clubta boyatacak arkadaşlar güzel bir indirimle yaptırız problem olmaz boya yaptırcak adamlar bana ulaşsınlar isteidkleri şekilde ben yardımcı olurum hem benim aracımı canlı olarak görürler.

hemde boyacı arkadşaımla konsutururm bana ufakbir rakamla boyadı saolsun.

Hepiniz yorumunnuz için tşk ederim.

saygılar.

Bu Sayfayı Paylaş