LPG KABLO

En Çok Satan 10 Otomobil

'Sohbet' forumunda yalçın55 tarafından 7 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. poyraz2009

poyraz2009 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar 1.5cdrı dizel ler nede çogu kisler yarmaz diyorlar ve 3 sılidırler motor sorun vardıyor.

2. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Onlar Motor Ve Teknolojileri Üzerine 10 Tane Üniversite Bitiren Kişiler :)

3. SİNAN BARAN

SİNAN BARAN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4

4. ahmetaykac

ahmetaykac Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Amerika'ya giremeyen Renault nedense ülkemizde bir numara..Tamam Fluence i bende beğeniyorum ama şu sümbül ü nasıl alıyorlar anlayamıyorum..Şirketleri anladık ta normal şahsi olarak alanlara şaşıyorum..Bana eski torosları hatırlatıyor sümbüller :)

Pejo ve reno Amerika da resmen yoklar,ama ülkemizde hatırı sayılır satış rakamları var..Tam tersine Amerika'da Hyundai şu anda nerdeyse lider konuma geldi,ama ülkemizde biraz da Assan şirketinin satış politikası yüzünden artı insanların önyargıları,kulaktan dolma bilgileri yüzünden Hyundai hak ettiği yere henüz gelemedi ama dikkat ediyorum çevremdeki birçok kişi de yavaştan bi Hyundai sevgisi başladı..Elantra ya karşı müthiş saygıları var :)

5. mmt.88

mmt.88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    opel astrayı şirketlerde kullanan sayısı çok değil,yani o bile 25 bin satarken eranın rakamı çok düşmüş.Acaba assan bu durumdan çokmu memnun?

era bile satışlarda zayıfldıysa (bu fiyatlarda bu durum normal),accent blue nin adı bile geçmiyor assanın kampanyasız fiyat politikası yüzünden güzelim blue son sıralarda gezip duracaktır.Çok yazık keşke hyundaının distiribütörü değişse,başka iyi bir firma alsa...

6. emre01

emre01 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    era 2006,7,8,9,10,11,12..... 7. yilinda artik satislarin dususu normal kaldiki fiyati bana gore suan cok pahali ve kalite her gecen yil dustu 2006 eralar 2012 lere gore daha kaliteli... satis rekoru kirdigi donemde eranin fiyat performans olarak rakibi yoktu fakat simdi is tercihe donustu ayni fiyata ayni donanim x markasinda da var hyundai alacaklar artik cogunluk olarak mecburiyetten degil zevkleri dogrultusunda hyundai almaya basladi... is boyle olunca satislarin dusmesi cok cok normal birde hyundai turkiyede ust segmente hitap eden bir marka olmadi. yani elantra olsun sonata olsun her zaman kendi segmenti icindeki diger markalardan az satmistir. simdi b segmentindeki avantajda ortadan kalkinca satislar daha da azalacak. mazda olma yolunda ilerliyor gibi bana gore hyundai ... eskiden hyundai deyince begenilmezdi, simdi yeni modeller begeniliyor fakat satislari dusuk mazdayi da sorunca cogunluk begeniyor fakat satislari cok dusuk... mazda 3 ayni fiyata focustan daha iyi bir arac olsa bile focus satislarini gecmesi mumkun degil hyundaide de ayni durum var daha once kullanmayanlar markadan cekiniyor buda cok normal elantranin ustune dacia yazilsa bende kesinlikle tercih etmezdim fakat daha once hyundai kullandigim bildigim icin tercih ediyorum etmeye de modelleri hosuma gittikce devam ederecegim ama duzenleme olmadigi takdirde satislar dahada dusecektir.....
    Düzenleyen : emre01

Bu Sayfayı Paylaş