LPG KABLO

Digitürk mü D-smart mı?

'Bilgisayar / Teknoloji / Bilim / İnternet' forumunda tennessat tarafından 7 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Turgay ACAR

Turgay ACAR Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Alma ikisinide ikiside biribirinden bulasik.
    Elini verdinmi kolunu alirlar
    Ben derimki bulasma sakin.
    Uydu yayini en guzeli.

2. Hasan110

Hasan110 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    411
    Ad Soyad:
    Hasan URAL
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Amman uzak dur.Diğitürkten aboneliğimi 2006 yılında kapattığımı zannetmiştim.Tüm ödemelerimde tamamdı.Geçen hafta diğitürkün avukatı Kıvrak Hukuk diye bir yerden SMS ile 2005 yılına ait borç çıkarmışlar.Haciz işlemi başlatacaklarmış falan filan.Hemde geçen bunca yıl aramamışlarda .Tabi bu süre içinde ödeme makbuzlarını kim saklar.Ama borcum olmadığını ve kapatma anında borç olsa bile ödettirip kapattırıyorlardı.Bir avukat arkadaşım vasıtası ile borcum olduğunu idda ettikleri ay ile ilğili yazılı belge istedim.VEREMEZLERMİŞ.:D bende dedim alırsınız 3/1 ini.:D

D-samartta aynı mok,Daha üye değilken mail ve Sms bombardımanından bıktık,,,,,,,,,,,,, Al bir çanak anten seyret bunlardan uzak dur....

3. Önal

Önal Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    479
    Ad Soyad:
    Önal
    Yaşadığınız Şehir:
    39-KIRKLARELİ
    Araç Modeli:
    VW
    Dsmart mı aman diyorum. Teknik destek sıfır en küçük sıkıntıda altyapı bizim değil biz karışmayız vs teknik ekibi yok zaten sattıktan sonra ilgilenmezler tanıdığım herkes kapatıyor. Kapatmaya kalktınız mı binbir numara yok dilekçe ulaşmadı telefonda konuşurken kapatmak istiyorum deyince sesinizi alamamaktayım diye başlıyorlar gevelemeye zor kurtuldum. Digiturk bu konuda biraz daha iyi gibi ama internetini kullanmadım. Digiturktede film vs ekstra ücretli paketler pahalıya geliyor baya. Dsmart avrupa maçları bizde der sonra maçların çoğununaçık kaanaldan verir vs anca belgesel için 10-15 liraya verirseler alınır. Ttnet fiber bağlattım yeni sorunsuz en azından teknik ekibi desteği vs var altyapı başkasının diye kıvıramıyorlar.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  4. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,522
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Hocam derdimi depreştirdiniz şimdi bir başlayacağım deme gitsin , ben anlamıyorum adam gibi hizmet vermek varken eziyet niye acaba dsmarttan kaçan dijiye , ondan kaçan da diğerine mi gidiyor , her konuda olduğu gibi insana değer veren mal ve hizmet sunumu maalesef yok.

iPhone 5C cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi.

5. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,287
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Dün itibari ile yeni kanallar eklendi, maç hariç digiturk bitti :)

6. Ersin

Ersin Yönetici

Alınan Beğeniler:
    3,712
    Ad Soyad:
    Ersin C.
    Yaşadığınız Şehir:
    52-ORDU
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Bende bu hafta Dsmart + internete geciyorum

Tapatalk kullanılarak gönderildi.

7. cenker_baba

cenker_baba Guest

interneti sınırsız al bence bende sınırlı vardı 4 gb evde iki adet cep telefonundan başka cihaz yok. dışarıdanda giriş olmadığı halde 50 tl gelmesi gereken faturalarımı 150 tl kadar çıkarttılar aradım döküm istedim kotayı aşmısız nasılsa dökümü onlar excelde veriyor idda edemiyorsun şubatta bitiyor benimki illallah dedim bir daha d smart mı tövbe

8. can01

can01 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Ad Soyad:
    can oguzoglu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    bence internet de ttnet den şaşmayın dsmart ve süper online herkim olursa olsun ttnet altyapısını kullandıgı için arıza ve destek konusunda hep başarısız oluyorlar denen miştir digitürk mü dsmart mı konusuna gelince maç seyretmiyosanız d smart digi nin kanal sayısı az ve verdigi kutular teknolojik olarak yetersiz görüntü kalitesi ve donannıma sahip d smart da görüntü kalitesi ve kanal sayısı cok ve 3 gün evel national ve euro sport larla beraber eksizksiz oldu 15 tane ye yakın filim kanalı yine 15 tane civarında belgesel kanalı dizi kanallarıyla doyurucu ha d smart alıcak arkadaşlar ve ya kullanan lar sıkı bir pazarlık politikası izleyip fiyat kırdıra biliyosunuz ben ful paket gece kuşagı haric ve dsmart blu la beraber ayda 25 tl ödüyorum bilginize

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  9. Hutne

Hutne Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Oguzhan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Fiat
    bu aralar fena şekilde idx kanalına takılmış vaziyetteyim, sadece discovery kanalları bile yeterli d-smart almak için

10. memo_58

memo_58 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Ad Soyad:
    M. AYDIN
    Yaşadığınız Şehir:
    58-SİVAS
    Hocam 25 TL gerçekten iyi fiyat nasıl aldınız ben Hd+ lı Sinema paketi 29 TL veriyorum. Spor yok. Ayrıca HD+ harika bir buluş tavsiye ederim.

11. ressamyuva

ressamyuva Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni İ30 1.6 CRDİ (2012-201X) GD
    Maç izlemiyorsanız kesinlikle dsmart nerdeyse bütün belgesel kanalları var

12. can01

can01 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Ad Soyad:
    can oguzoglu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    üstat isin sırrı sözleşme bitiminde bir dsmart bayine gidip ordan iptal faksını cektirip sonra gelen telefonlarda sıkı pazarlık kısaca söyle anlatayım gelen telefonlarda verilen fiyatların oynama payı var 39 tl den actıkları kapıyı pazarlık yapa yapa 22 tl ye düşürdüm sonra dedimki benim bütcem 20 tl bundan fazlasını vermem onlardan gelen haber şuydu 22 den aşagıya yapamıyoruz ama size bir ay verelim bedava otamatikman 20 gelmiş olur kabul eddip 1 sene daha kullandım sözleşme zamanı aradılar aynı fiyatdan olursa devam yoksa iptal talebi vericem dedim yada d smart blu da verin 2 si bir den 25 vereyim dedim kabul ettiler :)

13. can01

can01 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Ad Soyad:
    can oguzoglu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    arkadaşlar dip not olarak şöyle birşey diyecegim ttnet den üye olup sözleşmesi bitenler veya bitmek üzere olanlar
    sizi telefonda arayıp verilen fiyat teklifleri yüksektir aracı firma komüsyonu var kendiniz ttnete gider sözleşmeyi tazelerseniz cok daha ucuza alabilirsiniz örnek ben yeni sözleşme tazeledim tt net den 53 tl 20 mb hız ve evtelefonu konuştukca öde 53 tl telefonda 60 tl nin üstünde fiyat veriyorlardı :)

14. can01

can01 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Ad Soyad:
    can oguzoglu
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    ben modül ve server işiyle yıllarca ugraştım vakti zamanında humax 5400z cihaz aldım 500 dolar verdim peşine dreambox hd aldım orjinal cakma cin degil yani klon degil nerdeyse 5 sene evel 1000 tl civarında para ödedim server di kart dı cok para döktüm hiç ugraşma ver 20-30 al d smart kullan üzülme sonra

Bu Sayfayı Paylaş