LPG KABLO

Aranızdan ayrılıyorum..

'Getz Forum - Club' forumunda alisefa40 tarafından 25 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. hyundaı_era_06

hyundaı_era_06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Hyundaıler masrafsız sorunsuz ve ekonomiktir.Araç küçük geliyorsa eraya geçebilirsin.Veya dahada büyük olsun dersen mondeo segmentinde temiz bir sonata alabilirsin....

Maddi olanaklar el veriyorsada blue dizel tavsiyemdir.

2. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,061
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    ali sefa dostum, seninle aynı model aynı donanımda araç sahibiyiz, seninkinin kilometresi daha düşük, doğrusu ben senin yerinde olsam bu takası yapmazdım. 10 yaşında bir araç, kasko şirketleri bile kasko yapmıyor normal koşullarda.
    senin aracın anlattığına göre gayet temiz, ayrıca takabileceğin bütün güzel aksesuarları da takmışsın, senin aracın piyasa değeri 19500den aşağıda değil.
    bu mondeonun fiyatını uygun bulan arkadaşlar internette yazılı fiyatlara takılmasınlar. bu aracın 2005 model dizelini 26 dan alıyorsunuz, benzinlileri çok daha az tutuluyor.
    bu mondeo yerine üzerine 5 daha koyup dizel mondeo alsaydın daha mantıklı olurdu bana kalırsa.

3. alisefa40

alisefa40 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Canım kardeşim almadım henüz. Sözleşmedik. Sadece kafamda bi fikirdi ama sanırım vazgeçtim. Güzel söylemişsin ağzına sağlık. Almaktan vazgeçiyorum. Bana bi araç bul o zaman üzerine 3-4 arası koyabileceğim veya takas edebileceğim. Bana borcun olsun https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley17.gif

4. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,061
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
  5. koray2907

koray2907 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,013
    Ad Soyad:
    Koray
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    madem öyle söylediklerimii dikkate alırsınız umarım.. Mondeo sekment olarak iyi bir araç ama elinizdeki dizel getz i satmayın derim ben.. hem doğru dürüst yol bile yapmamışsınız..üste bi kaç TL daha ekliyip yeni kasa düşünebilirsiniz.. çünkü 11 yaşında araba hemde mondeo yakıt olarak, parça olarak, sorun çıkarma olarak biraz üzebilir

Düzenleyen : koray2907

6. alisefa40

alisefa40 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Teşekkürler :)

7. dufresne

dufresne Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar bu aralar bende de böyle bir düşünce var. Aracım 2006 model dizel Getz, tek hava yastıklı olanından, ama aracım 155 binde. "dod" ta 2008 model dizel focus var 32.950 tl ye, 62 binde.Sizce aracıma orda ne kadar verirler.Bir de aracın sol tarafı boyalı ve sağ arka kapısı değimiş gözüküyor. Düşüncelerniz nelerdir. Şimdiden teşekkürler.

8. osturker

osturker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    çok paran varsa ford al https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

9. Emrah

Emrah Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    Emrah
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Fiat
    Benim tavsiyem model düşürmeyin. Üst model diye eski araba alınmaz, hele tanımadığınız birinden. Onun masrafı belinizi büker zaten bakımlı değilse. Aracınızda sorun yoksa biraz daha para biriktirmeyi deneyebilirsiniz. Bir de size tavsiyem focuslara o para verilmez. 0 araba fiyatına ikinci el satıyorlar. Sadece motor performansı ve tüketimi iyi. Tutuş, yalıtım, malzeme kalitesi vasat. Kütük gibi.

10. 4polat

4polat Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Mehmet POLAT
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Daha önce sıfır km aldığım 2006 model benzinli Getzimi geçen yıl satıp 2002 model benzinli Mondeo Ghia almış ve üç ay sonra satmış biri olarak; "kaşınma" derim..https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gif.

Bu Sayfayı Paylaş