LPG KABLO

Ah Keşke Benim De Bir Turbom Olsa Diyen Ix35ciler Online Mı ? :)

'İX35 Forum - Club' forumunda Guvensolen tarafından 1 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Night_Blade

Night_Blade Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ad Soyad:
    Ibrahim s
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    İ20 GB 1.2 MPI (2014-2020)
    Tamam bir oyalama, siyasi rant var fakat özünde önemli bir konu ve bir mühendis olarak önemsiyorum. Bizim zaten bir çok sanayi kuruluşumuz dışarıdaki firmalara kaliteli parça üretiyor ve otomobil parçası üreten firmalar iso 16646 otomotiv kalite yönetim sistemine uygun parça üretiyor. BMC kendi motorunu üretebilen firma ve bir çok firma parça üretimi yapıyor. Cari açık önemli derece de azalır. Doğru kişilerle doğru zamanda doğru yatırımlarla olabilecek bir durum. Ha şunu da söyleyeyim %100 bu topraklar üzerindeki firmalarla olmayabilir. Hangi otomotiv firması %100 kendi yapiyorki.

Yani meseleyi sulandırmamak lazım bence. İki taraf içinde söylüyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ofaltindal bunu beğendi.
  2. taipan

taipan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    Can Er
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    İ20 otomatik sahibiyim. Şehir içinde dizel turbonun seriliğini arıyor muyum nadiren.. ama bu aracın çok seri olmadığını ve çok yaktığını bilerek aldım başım sıkıştığında Manuel’e ayıpla vites küçültüyorum ya da gaza köklüyorum kendisi vitesi azaltıp 5000 devire çıkıyor o zaman bi sıkıntı kalmıyor ki bana yetiyor. Zaten araçta her istediğimizi bulsak çoook para vermemiz lazım ki bundan memnunum... ankara ilker dağın başı bilen bilir oraya 950 kiloluk dizel turbo araçla 2 kişi çıkamamıştım atm. Motorla 5 kişi kaydırmadan çıktım şükürler olsun.. tek isteyeceğim keşke 5 vites olsaydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş