LPG KABLO

Accent Admire

'Otomobilinizi Tanıtın' forumunda Bytorres60 tarafından 3 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. Bytorres60

Bytorres60 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ad Soyad:
    Samet Yetiş
    Yaşadığınız Şehir:
    60-TOKAT
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    1.3 2004 model accent admire sahibiyim. Arac hakkında sorusu merakı olanları bu gönderi altına beklerim.

2. king.erdo

king.erdo Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    direksiyonda aırbeg altında olan korna swichi(leksan)nerden bulurum,benimkisi arızalandı hiçbiryerde bulamıyorum.torpidonun arkasından arasıra su giriyor.acil yardım.

3. ai_torcuk

ai_torcuk Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,925
    Ad Soyad:
    ali izzet torçuk
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Kia
    Torpidonun arkasından su giriyorsa sileceklerin altındaki plastikleri sökünce iç tarafta tahliye kanalları var. Tıkanmış olabilir.

4. mduzgun60

mduzgun60 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ad Soyad:
    Mahmut Düzgün
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    merhaba.benim aracımda 1,3 admire 2004 model.sorun gaza basınca ön konsoldan gelen ses.gazdan ayağımı kesince gidiyor.sorun kalorifer peteğinde.kaputu açıp peteğin çıkışlarına elle bastırınca kesiliyor.peteğin yanlarındaki süngerler özelliğini yitirmiş.usta öyle söyledi.sesten kurtulmak için ön konsolun komple sökülmesi gerekiyormuş.usta 300 TL istedi.Bunu ben yapabilirmiyim?Ya da başka yolu yokmudur ?

5. badlizard

badlizard Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    ilker kutlu
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Eski aracım 1.6 motorlu admire de benzer bir ses sorunu yaşadım. Gaza basınca göğüsten içeriye tırıltı homurtu şeklinde rahatsız edici bir ses geliyordu. Kaputu açıp gaz vererek baktım ki serçe parmak kalınlığında bir hortum, gaza yüklenince motorun geriye esnemesiyle karosere dokunup titreşimden ses yapıyor. Ufacık hortumun saca dokunması içeriye öyle bir ses getiriyordu ki anlatamam. Cırt kelepçeyle hortumu güzel bir yere sabitledim ses kesildi. Bahsettiğim hortum gaz kelebeğinin arka tarafında biryerlerdeydi. Sizin motor farklı ama göğüsü söktürmeden yinede oralara da bir göz atın derim.

6. mduzgun60

mduzgun60 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ad Soyad:
    Mahmut Düzgün
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    çok teşekkür ederim .kabloları ,hortumları kontrol ettim.öyle bir titreşim bulamadım .Fakat kalorifer peteğinin birbirine paralel 2 tane çıkışı var onlara dokununca kesiliyor.

Bu Sayfayı Paylaş