LPG KABLO

2005 model otomatik elantra

'Elantra Forum - Club' forumunda ali70 tarafından 10 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. GhosTon

GhosTon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sevgili abicim öncelikle elantra aldıgın zaman eradan farkını çok iyi şekilde anlıycaksın yaşı sorun yapma önemli olan bakımlı olması iyi bakılmışsa 10 yaşında bile olsa alınır...

ayrıca arabasına bakmayan insanlara uyuz oluyorum. bi bakım 5000 km geçilir mi yazık valla yazık o adam a araba bile çok bence (istisnalar mutlaka vardır ama türk milletinin genelinde böle bi durum var bakımı geç yaptırmak en ucuza yaptırmak... vs.)

2. ali70

ali70 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Katılıyorum kesinlikle.Bir tanede 2006 model var o 33.000 km de .Ama buda en son 20.000 km bakımı yaptırmış,fakat bu araç daha çok aklıma yattı.Bakalım fiyatta anlaşırsak bunu tercih edeceğim hem km si daha az ,hemde 1 sene daha genç.Kısmet artık hayırlısı.Alınca doğru servise,sonradadetaylı iç dış temizlik boya koruma yaptırır binerim hayırlısıyla.

3. GhosTon

GhosTon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    2004 1.6 gls siyah ekspertiz raporu sadece kapu boyalı oda üstüne taş mı ne düşmüş.. heryer orjinal adam pek bakmamıştı arabaya 15.300 e aldık bandrol du lastikdi devir işlemleriydi

16.500 e denk geldi şuan 67 bin küsür km de 70.000 bakımına giricez ama çok sağlam para gidicek en az800 ytl düşünüyorum =)

kendin yapman daha iyi bence istanbulda metro marketlerine git hemen hemen hepsi prof temizlik ürünleri satıyor ben koltuklara bi sefer kapadan yaptım ya koltuklar çok pisti yada döşemenin rengi açıldı o derece bi temizlik oldu bide çok güzel koku oluyo arabada

4. türker

türker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar bahsi geçen elantra modellerinin motoru accent admire ile aynı mı? ben de 2005 elantra almayı düşünüyorum da, yedek parça olayı biraz korkutuyor. Reno 19'um var 1.4 motorlu, sanayide 1.8 motorlu olanını gördüm, sahibiyle konuştum, arabadan çok memnundu fakat parçaların çoğu 1.4 ve 1.6 motorlardan farklıymış ve müthiş pahalıymış. aynı durumda mı kalırım acaba? güzel bir arabam olur da servise girince mi üzülürüm ;-) bilgisi olanlardan cevap bekliyorum...

5. alpertekin

alpertekin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Era ilede admire ilede aynı değil elantranın motoru

6. alpertekin

alpertekin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Parçada haklısın accentlerden daha pahalı...

7. navy35

navy35 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    en fazla % 6- 8 pahalı. o kadar da olacak bir kere segment farkı var.

8. alpertekin

alpertekin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    eski aracım accent di bu farka %6-8 demeyin daha fazla https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley17.gif

9. ali70

ali70 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaslar konu basligindaki araci sonunda aldim.Muayenesi gecmisti dun 4 saat suren yeni sistem muayeneyi de yaptirdim sorunsuz olarak muayeneden gecti fakat 30 dakika kontrol ettiler araci ve sorunsuz gecti muayeneden.Yeni muayene olayi hakkinda herseyi ogendim.Sorulariniz olursa cevaplarim.Bu arada araci 17000 ytl ye aldim.Tavsiye ederim.

10. murat2506

murat2506 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hayırlı uğurlu olsun...sevindim

11. ali70

ali70 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Saolun tesekkurler Murat bey .Sizin aracin aynisi https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif.

12. GRAFTT

GRAFTT Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    761
    Ad Soyad:
    Erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Yeni muayene sisteminde, aracın kapartosundaki ezikleri dahi kabul görmeyip geri çevirdiklerini çevremde duydum. Bir diğer ve birçok kişi için büyük önem taşıyan konu ise cam filmleri.

Bu konular hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

13. Cephun

Cephun Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Cam filmi gerisi önemli değilhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley19.gif

14. ali70

ali70 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu arada arka spoileri yok tabiki benim aracta.Kaca mal oluyor acaba.

15. murat2506

murat2506 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    eliftuning ten almıştım ben şimdi varmı bilmem internetten bi bakın isterseniz

Bu Sayfayı Paylaş