LPG KABLO

2004 Üstü Elantra düşünüyorum

'Elantra Forum - Club' forumunda Misafir tarafından 12 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    aracı cep telefonunuzdan sorgulayabilirsiniz..ayrıntılı bilgi linkte.

https://www.hyundaiclubtr.com/forum/forum_posts.asp?TID=12810

2. mehmetgs

mehmetgs Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4

piyasanın altında derken bir konuyada değineyim..

bu araçların çoğu bu şekil satılıyor.bende anlamış değilim.araç full fiyatları uygun..yani uygun diye hepside kazalı yada taklalı değildir sonuçta.
    bu konuda bende anlamış değilim neden böyle fiyatlar.
    yani max.19.000 TL min.15.000TL arası piyasası.

3. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar arızasız masrafsız araç olunca otomatikmen fiyatları da uygun oluyor aslında tam tersi olması gerekirken durum böyle çünkü arabasına masraf yapa adam asla bu fiyatlara satmıyor durum ancak bu şekilde açıklanabilir ve modelin resmi satışının yapılmaması da ayrı bir konu genesis bile ülkemizdeki listeye girdi ama elantra yok bu assanın eksikliği.Linkteki araca gelince fiyatı çok düşük kazasız yazıyor ama bu devirde kime güveneceksinki ben ALLAH'ın ismini kullanıpta orjinal araba diyen galericininverdiği arabanın taklalı çıktığını gördüm yani servse baktırılmalı eğer temizse bundan iyisi olamaz.

4. Misafir

Misafir Guest

Fiyat aman aman hesaplı değil, 2005'ini 17.000'ye verdiler, hemde lekesiz, ben adamla konuştum, araç galeride yani galerici doktordan almış, sadece boya var dedi, getir arabayı "sadece çizikten boya ise aldım" dedim tamam dedi...

5. Santafe

Santafe Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Çoşkun Bey Bence i 30 Alın derim ama hayırlısı olsun ..

6. Misafir

Misafir Guest

İstediğim araç malesef satıldı.19.000 tl ye 2004 Elantra 18.000 km de idi,Zaten Sahibinden de İlanlarda vardı.Gri renkte.Gram düşmedi sahibi.Bakıyorum yine devam.Birde bayram haftası fiyatlar yüksek şu anda.Beklemekte fayda var.

7. Misafir

Misafir Guest

Bİr de otomatik Elantralar var arkadaşlar Lpg de bunların yakıtı manuele göre % de kaç daha fazladır?Bir de Otomatik vites sorun çıkarır mı acaba?

8. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Coşkun Bey 17 ye çok düşük vermiş yani o arabaya az ama galercileri bilirsinizvurur alır şişiri satarlar şimdi 17 ye galerici almışsa o aracı 19 a satmak isteyecektir artık anlaşır daha uyguna alırsanız ne ala ama şuınu söyliyeyim 2005 ler genelde 19 civarına saghibinden satılır size de yakışır elantra valla umarım alırsınız.Hans35 arkadaşım kaçırmışsınız ama üzülmeyin internetten sizin için br model baktım otom ve ısparta da http://www.araba.com/2249861.htmlbu renkte çok yakışıyo kerataya otom. yakıtı çok fazla etkileyeceğini düşünmüyorum tabi eğer kesin bilgi edinmek istiyorsan o kişi ile görüşmeni tavsiye ederim.

9. Misafir

Misafir Guest

Bakalım artık bu rabaya oturdum ama sürmedim:Oto pazarınday dı.

10. Misafir

Misafir Guest

Bi tane daha buldum yalnız aracın rengi siyah.Onuda yarın arayacağım.Elantrada siyah nasıl olur arkadaşlar?

11. GRAFTT

GRAFTT Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    761
    Ad Soyad:
    Erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

Güzel duruyor her gün dükkanın arka sokağında temiz bir tane var. Siyah renkte farlardaki sinyal için sarı olan yerler kötü görünüyor...https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley6.gif

12. Misafir

Misafir Guest

O kadar olsun be ama işte çok yıkayacz galibahttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

13. GRAFTT

GRAFTT Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    761
    Ad Soyad:
    Erkan
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Siyah araba helede çok tozlu yerlerde başa bela. Ama çok asil duruyor siyah renkte. Kimi arabalarada beyaz çok çok tatlı yakışıyor. Örneğin Son kasa Civic modellerine...https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

14. Misafir

Misafir Guest

Mercedes bmw honda passat audi gibi araçlara hepsinede gidiyor.Hafiften camlarda filmli oldumu çok güzel duruyor.

15. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Hans arkadaşım sahibi yokmuydu bi test etseydiniz hazız bulmuşken ve elantraya siyah gri ve ya bordo çok yakışıyo motoru da güzel bastın mı gidiyo 8 bin devirin 8 binini de çevirdiğini biliyorum ve 220 kadranı ben bizzatbitirdim 235 lere felan gelmiştir belki ama şu bir gerçekki her araba gösterdiğini göremez ama elantra görüp geçiyo bile.

16. Tayanç_Top

Tayanç_Top Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    2002 elantrayı 1.5 sene boyunca kullandık..benim bizzat kullanmış olduğum bir araçtır..son derece iyiydi..özellikle konforuna söylenecek hiçbirşey yok..

17. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    2002 kulanmadım ama 2005 kasalarını kullandım kesinlikle güzel araba konforu felan sınıfına göre çok iyi özellikle yol tutuşu başka yani aynı sınıftaki megane tarzı araçların birçoğundan üstün stabzedeki başarısını bizzat test etmiş biri olarak etkileyici bir yol tutuşunun olduğunu söylemek mümkün.
    Düzenleyen : Davtor

18. 2002 2005 aynı kasa zaten herseyi aynı uafak tefek makyaj gecirmiş hali 2005 kasası ayrıca 2002 kasasında dizel de mevcuttur..

19. Misafir

Misafir Guest

Siyah ta gitti neeni km saati değişmiş yani gösterge paneli.28.000 deki aracın lastiklerini sordum satan kişi lastikleri kötü dedi oradan anladım biraz sıkıştırınca açıkladı satan kişi ama yinede azdır km si ki bilinmez ama.Hala bakıyorum.Bakacağım lakin acelem yok.Sadece ş.i. sürdüm ama bir şey anlamadım çünkü gittiğim yer 100 metre kadar dı.

20. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Umarım istediğin gibi bir elantran olur km nin 20 binlerde olması şart olmamalı çünkü bu araçlar 450 bini deviriyor o sebeple km 90 bin 100bin bile olsa önemli değil ama tabi 20 bindeki aracın temizliğini 200bindekinde bulamazsın ama 2005 model bir aracında 20 bin km lerde olanı zor bulunur.

Bu Sayfayı Paylaş