LPG KABLO

Zonguldakta Ece Plaza mı Simge Plaza mı?

'Karadeniz Bölgesi' forumunda sfzb67 tarafından 17 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. sfzb67

sfzb67 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    Serkan BOZKAYA
    Yaşadığınız Şehir:
    3-AFYONKARAHİSAR
    Arkadaşlar ben aracımı ece plazadan aldım şu zonguldak girişine yeni açılan ece çaycumadaki kapatıldı zaten,kesinlikle tavsiye etmiyorum çok amatörler ben 14mayısta arac için anlaşamaya vardım 5hazirana kadar oyaladılar beni çıkarmadılar ruhsatı plakayı 27milyar parayıda peşin aldılar bide hiç memnun kalmadım tavsiye etmiyorum ayrıca kasko içinde 1367tl dedi bana soygunculuk resmen bende kdz.ereğli simge plazaya gittim 600tl yaptırdım full kaskoyu aradaki farka bakarmısınız 1367 nerde 600 nerde ayrıca simgedeki profosyonellik güleryüz ecede yok...karar sizin

2. swettperez

swettperez Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhabalar,bende Ece otomotiven araba aldım.yeri güzel inanın bana orada arabayı ece den değil kimden aldığınız çok önemli.Cem bey satış müdürü ben alış verişimi onunla yaptım ve bir çok tanıdığıma araç satışı gerçekleşti ben o nun kadar mükemmel saygılı cana yakın yardım edebilmek için çırpınan bir adam görmedim ve bu işi çok ama çok iyi biliyor...bence Ece plaza onun sayesinde adam olmuş tur.Sizden ricam sahısları sorumlu tutun olaylardan... arada böyle yetenekli değerli insanlar Cem bey gibi yazık olmasın..SAygılarımla

3. sfzb67

sfzb67 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    Serkan BOZKAYA
    Yaşadığınız Şehir:
    3-AFYONKARAHİSAR
    cem beye lafım yok o gerçekten iyi bir satış müdürü ben alırken o yoktu fatma hanım vardı ilallah ettirdi bana ama ben sadece satış konusunda değil plaka ruhsat konusundada çok sorun yaşadım ece ile 20günde genel merkeze şikayet ederek zor çıkarttırdım plaka ruhsatı...

4. Barış Özkan

Barış Özkan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    bende taner beyden aldım arabayı simgeden güler yüzlü demişsin ama alakası yokhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley11.gif ha ama profosyonelliğine lafım yok kaskoyuda tijen hanıma yaptırdım 431 tl benim kaskom...

Düzenleyen : VaTaN78 mekan67

5. swettperez

swettperez Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    o yada bu arkadaşlar sonunda hizmet sektörü bizler ise müşteriyiz her şeyin en iyisini olmasını isteriz ve bir bedel ödüyoruz...Gerçekten plazaları güzel yapan Cem bey gibi güzel insanlar; çalışanlar olsada, asıl sorun patron bence onlar bu konularla ne kadar ilgililer o nu konuşmak lazım..Ben idda ediyorum Ece nin patronları hiç bir şeye yaramaz.Bu arda Sayın Dostum; Cem bey Ece den ayrılmış...O nun adına çok ama çok sevindim,malesef herşeye koşuşturup durmaktan milleti memnun ediyim diye çabalamaktan yorulmuştu ve bu mücadeleyi kendi veriyordu.Allah yolunu açık etsin ve buradan kardeşimize destek vereli Arkadaşlarrrr

6. efe34

efe34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sizi hyundai genel merkezden arıyacaklar o zaman şikayet edersiniz valla imanını gevretirler adamın neymiş öle o 1367 liraaa

7. swettperez

swettperez Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    yok abi ne genel merkezi ne şikayetler oldu duyduk hiş bişii yapamıyor onlarda.unutma bir ata sözü vardır; it iti ısırmaz.....
    Düzenleyen : swettperez

8. sfzb67

sfzb67 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    Serkan BOZKAYA
    Yaşadığınız Şehir:
    3-AFYONKARAHİSAR
    valla genel merkezden arayan olmadı beni mailde attım telefonda ettim ne geriye dönen oldu nede aracı aldıktan sonra memnunuyet için aradılar ilgiziliğin bu kadarına pes!!!
    VaTaN78 mekan67bende tijen hanıma 600e yaptırdım 28200tl idi o zaman benim araç o bedel üstünden yaptırdım şimdi 31600 oldu ama önemli değil güncel fiyat üzerinden işlem yapıyor kaskocular.

9. sfzb67

sfzb67 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    Serkan BOZKAYA
    Yaşadığınız Şehir:
    3-AFYONKARAHİSAR
    haklısın ecenin patronları hyundaiden bi haber zaten,iyi olmuş cem beyin ayrıldığı kurtulmuş...

Bu Sayfayı Paylaş