LPG KABLO

yumurta kasaya amortisör seçimi yardım.?

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda Murat55 tarafından 25 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Murat55

Murat55 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    358
    Ad Soyad:
    Murat Yılmaz
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    hyundai yumurta kasadaki gazlı amortisörlerini yerine yağlı amortisör arıyorum samsunda yada başka sitede bulamazmıyız yada başka aracın amortisörü olmaz mı? babam artık çıldırdı yoldaki en ufak bi şeyi hissediyorz zaten yaylanma denen bişey yok önler arkalara göre iyi motor olduğundan arkalar hafif kalıyor ve zıplama yapıyor değiştircektik usta yağlı takın zıplama falan kalmaz dedi samsunda bi kaç yeri aradık ama yağlı amortisör bulamadık :(

2. erasser94

erasser94 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Mehmet Demirel
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    gazlı amortismr bizim araçlara uymaz bizimde araçta 3 gün takılı kaldı arabada süspansiyon yok gibi sanki amortisör yerine demir kaynatıp esnemesini durdurmuş gibiydik :D takur tukur vuruyordu hep sonra hemen aldıgımız yere gittik yaglı olacak dediler allahtan sorun çıkarmadan degişimini yaptılar sizde degiştirin derim :) ve parça treninde olması lazımdı

3. elsidi

elsidi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ad Soyad:
    Yaşar Soy
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Arkadaşlar sanırım benim'de yumurtanın amortisör'ü bozuldu kasislere girdiğimde sağ önden ses geliyor Yumurta'da gazlı ve yaylı amortisör'ü ilk defa burada öğrendim Amortisör'e alttan baktığımda yağ kaçağı gibi herhangi bir olumsuzluk yok Amortisörün bozuk olup olmadığını anlamanın püf noktaları var'mı varsa nelerdir?Saygılarımla

4. elsidi

elsidi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ad Soyad:
    Yaşar Soy
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Amortisör bozuk değilmiş amortisör bağlantı somunu gevşemiş Anahtarla somun sıkıldı işlem tamamdır.

Bu Sayfayı Paylaş