LPG KABLO

Yumurta Kasa Tavan Döşemesi

'Yumurta Kasa Accent Forum - Club X3' forumunda bestfrht tarafından 6 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

1. bestfrht

bestfrht Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    1997 model Hyundai Accent GLS aracım var. neredeyse sıfır km de aldım, halen bizde son zamanda babam kullanıyor. Araç aynı şehirde olmadığından ehli olmayan paragöz ustaların elinde oyuncak oluyordu. Bu aralar gidip aracın eksiklerini yapıyorum.

Araçta yapılacak işlerin başında Aracın tavan döşemesi kirlenmiş yılların tozu toprağı isi malum renk değişmiş . Aracın tavan döşemesini söküp yıkamayı ve yeniden montaj yapmayı düşünüyorum. Aslında 1996 model Toyota daki gibi deri yapmak istedim ancak deri döşemeyi görmeden incelemeden esnekliği anlamadan almak istemedim. Satıcılara telefonla veya online satış sitelerinden ürünleri ile ilgili soru soruyorum kimse malın kötü demiyor almaktan çekiniyorum kimse de şu yerde şu ürün diye tavsiye alamıyorum.

Bu yüzden tavan döşemesini söküp yıkamayı ve yeniden yapıştırıp montajı yapmayı düşünüyorum. Bu döşeme kumaşının cinsinin ve renginin ne olduğunu bilsem yenisini alacağım. Bu konuda tavsiyelerinizi beklerim.

2. ai_torcuk

ai_torcuk Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,921
    Ad Soyad:
    ali izzet torçuk
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Kia
    Detaylı yıkamacıda temizletmeyi deneyin ilk olarak. Belki eski haline galir.

bestfrht bunu beğendi.
  3. bestfrht

bestfrht Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ai_torcuk temizletme konusunda yapılacak işlemi ben yapabilirim sanırım. Fikriniz için teşekkürler.

4. mursel_balci

mursel_balci Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,778
    Ad Soyad:
    Mürsel
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Sonata 2.4 (2006-2010) NF
    tavan döşemesini söküp güzelce silip temizleyip kuruyunca geri takabilirsiniz. kumaşı kötüyse oto döşemecilerinde tavan kumaşı olur ondan alıp kaplayabilirsiniz. ama kumaşında hasar yoksa bence değişmeye gerek yok.

bestfrht ve Burak&Buse bunu beğendi.
  5. bestfrht

bestfrht Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Aynen bende sizin dediğiniz gibi düşünüyorum. Teşekkürler.

Bu Sayfayı Paylaş