LPG KABLO

Yeni Bir Matrix Almayı Düşünüyorum

'Matrix Forum - Club' forumunda GetzGLS tarafından 12 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. GetzGLS

GetzGLS Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Bugün Maslak Hyundai ( https://maslak.hyundaiplaza.com.tr ) plazada bir matrix gördüm ve benim getze 15 bin ytl ye ve 8 bin ytl ye bir siyah 2009 model matrix alıyordum sizce nasıl bir araba performansı iyimi lütfen kullanıcıları bana ileti yazsınlarhttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley16.gif

2. alpertekin

alpertekin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bence çok güzel araç

3. darkblue

darkblue Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    yeni modeli eskisinden iyidir .. hayırlı olsun.. tek sevmediğim tarafı gösterge ortada biraz da arka tasarımı .. hadi arka tasarımı o kadar önemli değil de o gösterge olması gereken yerde olsa iyi olurdu. zevk meselesi tabi ..

tekrar hayırlı olsun

4. GetzGLS

GetzGLS Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    aldığımı söylemedim zaten almayı düşünüyorum ama aklımda bir 2009 accent era 1.4 team abs

5. darkblue

darkblue Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    almayı düşünmenize hayırlı olsun demiş olabilirim ben dehttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley17.gif

6. hyundaı_era_06

hyundaı_era_06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    kardeş valla matrixin makyajlı yeni kasası daha çok tutuldu.eskisi pek satmamıştı ama sadece bugün yeni matrixden 8-10 tane gördüm trafikte...

bence çok ideal bir araç,1,5 crdi veya 1,6 cvvt benzinli modeli sana hangisi en uygunsa onu tercih et(ne kadar kullandığına bağlı)

7. Misafir

Misafir Guest

Araba bakmak için Hyundai bayisine gittiğimde Matrix çok kafama takıldı, 2 - 3 defa gittim, giderkende fikir alamak için yanımda başkalarınıda götürdüm ve hep olumlu eleştriler aldım, bu arada gide gele satış yetkilisi ilearkadaş olduk, karar verme aşamasına geldiğimdebana Era'yı teklif etti sebebi'de 2. el piyasasının daha iyi olduğu şeklinde idi ve araç henüz makyajlanmamıştı ve tavsiyesi üzerine Era'yı tercih ettim, eğer benim gibi sık sıkaraba değiştiriyorsanız Era'yı tercih edin derim, yok "ben bu arabaya uzun süre binerim" derseniz hiç düşünmedenseçiminizi Matrix yönünde kullanabilirsiniz, performan konusuna gelince yaptığım test sürüşü sonucu beklediğimden daha iyi bir performans aldım diyebilirim, ayrıca fonksiyonellik olarak Era'dan iyi, Hyundai'den memnun kalacağımı bilseydim aile arabası olarak tercih ederdim.Bu arada Matrix'in artık Tr'de üretiliyor olması'da bir avantaj.
    Düzenleyen : Coşkun Uçar

8. ARME4

ARME4 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ben aldım ve iyikide almısım ok saglam bir araba kalitesini biraz kullanınca anlıyorsunuz. ortadaki göstergelere alıştım artık onlarda hoşuma gidiyor cok kulanışlı bence. performansı ilk 1000 km den sonra cok ıyı oldu 1.6 benzinli benimkisi siyah istiyodum ama çizilir korkusuyla gri aldım kısacası ben cok memnunum alacak arkadaslara tavsiye ederim...

9. mmaphoenix

mmaphoenix Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    fiyat ve donanım-kalite oranı düşündüğümde benimde çok aklıma yatıyor hele de artık yiğenler büyüdükten sonra accent yetmez oldu ve matrix çok iyi iş görür diye düşünüyorum ama şu ortada gösterge tablosu yok mu o bütün hevesimi kırıyor. arme4 arkadaşım şu göstergelerin yerlerine alışmak nasıl oldu. ben açıkçası göstergelere çok sık bakan biriyim ve dikkatim dağılır endişesi hakim bende. kullanan arkadaşlar da bilgi verirlerse sevinirim.

10. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    yenisinin önü çok hoş olmuş ama arkadaslarında dediği gibi gosterge panellerinin ortada olması benim hoşuma gtmiyor...

11. ARME4

ARME4 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    BEN ÇOKTAN ALIŞTIM İNANMAZSIN DİREKSİYON ALTINDAKİ ESKİ TİP GÖSTERGELERE KAFANI ÖNE EĞİPTE BAKMAKTANSA GÖZÜNÜNUCUYLAMATRİXİN GÖSTERGELERİNE BAKMAK DAHA RAHAT OLUYOR.ORTADA AMA DİKKAT EDERSEN SÜRÜCÜYE DOGRU DÖNÜK. BENİM COK HOŞUMA GİDİYOR MATRİX PERFORMANSIDA İYİ YAKITIDA AYRICA ÇOKSAGLAMİÇİNDE İNSAN KENDİNİ GÜVENDE HİSSEDİYOR. BİDE HER BİNEN BU KADAR GENİŞMİYDİ BU TEPKİSİ COK HOŞ OLUYOR ARKA KOLTUKLARIN KIZAKLI OLMASI SAYESİNDE İYİCE GERİYE CEKİP DAHA GENİŞ İÇ MEKAN SAGLIYORSUN.

12. ARME4

ARME4 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    BENİM TEK SORUNUM SOL TARAFTAN Bİ SES GELİYOR AMORTİSÖR DEN GİBİ CUKURLARA GİRİNDE YAPIYOR SERVİSE GÖTÜRDÜM HERSEY NORMAL DEDİLER ÖN TAKIMDA Bİ AKSAKLIK GÖZÜKMÜYORMUŞ SES COGALIRSA GETİR GARANTİDEN NE VARSA HEPSİNİ DEGİŞTİRİRİZ DEDİLER BAKALIM ÇOGALIRSA GİDECEGİM TEKRAR

13. ARME4

ARME4 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    BANADA ERA AL DEDİLER ELLERİNDE COK VARDI ÇÜNKİ İYİKİDE ALMAMIŞIM

14. scorpion3560

scorpion3560 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende şu matrixlerden izmirde hiç görmüyom ya.yeni kasaları çok hoş olmuş ama izmirde bir tane bile rastladım desem yeridir

15. orhans06

orhans06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende haftaya alıyorum helal size matrix sevenler

16. orhans06

orhans06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bu arada 1.6 benzinli almayı düşünüyorum sonradan lpg fln taktırırım belki diye ne dersiniz

17. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    şimdiden hayırlı olsun..lpg düşünüyorsanız dizel alın derim ben..dizel ile benzinli arasında yaklasık 3.000TL fark var lpg takarsanız fark 1.500e inecektir bu durumda dizel daha avantajlı gelir..tabi otomatik düşünmüyorsanız..

18. Tayanç_Top

Tayanç_Top Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende aynı fikrdeyim dizel almanızı tavsiye ederim eğer lpg gibi bir düşünceniz varsa..bendede dizel matrix var 2008 model gayet kullanışlı bir araç herşeyden önemlisi sorun çıkarmıyor

19. eren yavuz

eren yavuz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    Eren Yavuz
    bence gösterge yeri güzel,göz ucuyla bakmak yetiyor.Alışamadığım el freni indirdim sanıyorum ama hep tek çentik çekili kalıyor..Allahtan ötüp uyarıyorda balata yakmıyoruz :)

20. Misafir

Misafir Guest

Ayrıca benzinlileri 102 hp dizelller 110 hp...

Bu Sayfayı Paylaş