10 Kasım LPG KABLO

yakıt göstergesi

'Starex Forum - Club' forumunda marlon27 tarafından 23 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. marlon27

marlon27 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Selam dostlar, benim canavar starex'in yakıt göstergesinde çeyrek deponun yarısında sarı ışık yanıyor. (Sıfıra yarım çeyrek kalınca) Bu uyarı bana biraz erken gibi geldi. Acaba hepinizde öyle mi yoksa bende bir ayarsızlık mı var? Öyle ise toleransı kaç km oluyor bileniniz varsa ve beni aydınlatırsa sevinirim. Kazasız belasız keyifli sürüşler...

2. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşımuzun zamandır gözükmüyordun starex i aldın tabi keyfine bakıyon unttun burayısoruna gelincebildiğim kadarı ile bu olay bazı depoların honi şeklinde olmasından kaynaklanıyor nitekim en üst seviyeler zor azalır ama aşağı doğru gidildikçe yakıt göstergesi daha hızlı aşağı iner bunun sebebi söylediğim gibi honi depodur sanırım starex ve bir çok başka markada da durum böyle bazısında olmayabilir o önemli değil bildiğim kadarı ile bu şekilde yani kafaya takılacak bir konu değil var mı canavardan başka haber iyi memnun musun?

3. marlon27

marlon27 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    :)yok beya Davtor unuturmuyum. en çok iki günde girip bir bakarım ne var ne yok diye... Öğreneceksen bu forum el kitabı gibi vallahi... Ya arabadan çok memnunum. Maşallah diyelim. Park etmede zorlanıyorum. Uzun ya... verdiğin bigi için sağolasın. bilmediğin yok vallahi...bakıyorumda forumda hemen herkese bir cevap yazıyosun sağolasın. Sarı ışıktan sonra kaç km? bilgin var mı? yakında uzun yol yapacam da...

4. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Unutmamışsıno belli de bari giriyon şöyle bir şey de sen yaz hiç olmazsa hal hatır sordagelmişken boşa gelmemişolursun kötü mü olur forum hakkındaki benzetmeye de katılıyorum gerçekten ülkedeki oto alanındaen aktif en bilgili,paylaşımcı en dostane forum ben diğer forumlarda burdaki gibi bir ortam görmedimpark etmede tabi zorlanacaksın altında 5 mt lik araç var ve bilgi konusunda tabiki burda bir arkadaşımızın bilgiye ihtiyacıo varsa biz de biliyorsak tabi ki paylaşacağız asıl amacımız da bu değil mi? ve burda herşeyi bilen yoktur mekanik birinden yedek parça birinden piyasa birinden yani herkes az çok bazı alanlarda bilgilerini paylaşıyor ve sonucu biliyorsun bu arada soruna galiba net bir cevap veremeyeceğim epeydir starex i kullanma fırsatım olmuyor şu an daha çok binek araç üzerindeyimminibüsleri birader kullanıyor ama yakıt göstergesi konusuna gelince ben bindiğim aracın yakıtına pek dikkat etmem yani çok yakıyordur farkına bile varmam göstergeye ışık yandığında bakarım o da pek olmuyo genelde son çeyrekten aşağı düşmeden fullüyorum her an her şey olabilir diye acil bişey çıkar yolda kalmayayım gdiye bu sebeple pek net bir cevap veremeyeceğim zaten starex in yakıt göstergesi 4 çeyrekten oluşuyor ve ışık yandıktan sonra 50-100 km gider tahminimceşahsen dediğim gibi hiç denemedim.
    Düzenleyen : Davtor

5. karkas

karkas Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    herkese merhaba 2004 cdi yakıt deposu acaba kaç litre

6. H.Onur

H.Onur Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    merhaba,günaydın..
    45 litre

7. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Starex i soruyorsun sanırım 2004 ile 2006 arasında fark yoksa 65 lt dir.

8. yelman1

yelman1 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    selam arkadaşlar
    ya bu depolar 65 litre ise ben nasıl oluyorda 72 lt mazot alabiliyorum
    bir depoda 7 lt boğaz olmaz ya

9. ser41

ser41 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Oluur.https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gifBende silme doldurduğum vakit 72 litreyi gördüm.tabi araç yakıt istasyonuna 10 metre kala tamamen stop etmiştihttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gif

10. ZF0004

ZF0004 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ısık yandıktan sonra suanki mazot fıyatlarında 65 km yol gıdebiliyorsun...

Bu Sayfayı Paylaş