LPG KABLO

Sürücü Tarafı Cam Sorunu

'Sonata Forum - Club' forumunda Josephshahin tarafından 24 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

1. Josephshahin

Josephshahin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ad Soyad:
    Şahin
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Sonata 2.0 CRDİ (2006-2010) NF
    Herkese merhaba, tanışma bölümünde tanışma konusu açmıştım burda da ilk konumu ufak bir soru ile açıyorum. İsmim Yusuf ŞAHİN Aksarayda ikamet ediyorum öğretmenim, çarşamba günü 2008 Sonata 2.0 crdi ile aranızda olacağım inşallah, aracı Bingölden alacağım nasip olursa. Aracın sürücü camı inip kalkmıyormuş yani hiç açılıp kapanmıyor anladığım kadarıyla, satıcı arkadaş komple tuş takımı değiştirdim yine düzelmedi, iyi usta da bulamadım açıkçası dedi. Şimdi sorum dönüş yolunda Kayseride iyi bir oto elektrikçi veya cam mekanizmasına baktırabileceğim usta tavsiyesine ihtiyacım var. Aksaray da küçük bir yer olduğu için Kayseride halletmek mantıklı geldi. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. İyi forumlar dilerim.

2. acipinarli

acipinarli Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    483
    Ad Soyad:
    internet gezgini
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Aksaray'da Hyundai servisinde çalışmış ve kendi yerini açmış olan usta var. hyundai'de ve Kia'da iyi diyorlar. birkaç kez gitmişliğim var ilgileri iyi idi. Elektrikçisi de vardı orada. O da servisten ayrılma. Dükkan ismi verebiliyor muyuz burada bilmiyorum. ileride gitmek isterseniz mesajla atabilirim eğer burada yasak ise.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  3. Josephshahin

Josephshahin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ad Soyad:
    Şahin
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Cevabınız için teşekkürler hocam, yasak değildir sanırım bilgi paylaşımı ve yardımlaşma için burdayız sonuçta, isim verebilirseniz sevinirim çünkü ilerde de her türlü bakım onarım için ihtiyacım var böyle bir ustaya. Teşekkürler.

4. Josephshahin

Josephshahin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ad Soyad:
    Şahin
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Şimdi başka bir konuda gördüm de hocam özel servis paylaşımına müsaade edilmiyormuş, foruma da yeni üye oldum özel mesaj iletimi varsa yazar mısınız özelden rica etsem. O da olmazsa telefondan watsup üzerinden rica edeyim size zahmet. 544 673 33 50 numaram şimdiden teşekkürler.

5. acipinarli

acipinarli Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    483
    Ad Soyad:
    internet gezgini
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    özelden yazdım. inşallah sıkıntısız halledersiniz. Artı malum yetkili serviste var Aksaray'da. orası ile de görüşebilirsiniz.

Son düzenleme: 25 Mayıs 2021
  6. Josephshahin

Josephshahin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ad Soyad:
    Şahin
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Sonucu yazayım başına gelen olursa diye, aracı Bingölden aldım dönüş yolunda Kayseri de cam kriko ustasına uğradım, sonatalar da sürücü tarafı sıkıntılı motor su aldığı için dişliyi yalama yapıyor dedi, motoru değiştirdik 350 liraya sıkıntı kalmadı. Herkese iyi forumlar.

Samuera ve Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  7. ozgutozkan

ozgutozkan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,656
    Ad Soyad:
    Özgür ÖZKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Arkadaş arabasını yetkili servise Erzuruma götürmüştü daha da bozmuşlar tamir için Bingöle gitti. Sonra da Elazığ'a çekici ile gitti düzeldi geldi araç. Bingölde baktırmama iyi olmuş

Bu Sayfayı Paylaş