LPG KABLO

şike ile ilgili iddianame açıklandı!!!

'Spor' forumunda K4Yr4 tarafından 3 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. K4Yr4

K4Yr4 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hayret şaşırdım... otomobille ilgili o kadar insanın futbol konusmaması hele de süper ligin kaderini tayin edecek bu konuda yorumsuz kalması beni hayretlere düşürdühttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif
    evet arkadaslar malum beklenen iddianame açıklandı kim ne düşünüyor bu konuda?

2. atlantis

atlantis Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Onur Öz
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Suçu ispatlanana kadar herkes suçsuzdur ama bu Türkiye için geçerli değildir diyorum.

3. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Böyle bir zorunluluk mu var?Türkiyede herkes futbolu takip etmek zorunda değil.Ayrıca burada da konuşmak zorunda değil.<div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">

4. Fırat Ö.

Fırat Ö. Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,185
    Ad Soyad:
    Fırat Ö.
    Yaşadığınız Şehir:
    32-ISPARTA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    daha çok uzun sürer bu dava..

5. attkenan33

attkenan33 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    80
    Ad Soyad:
    Kenan B.
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    Matrix (2001-2010)
    Suçlular cezalarını misli misli çeksin diyorum. Takım ayırt etmeksizin cezalarını çeksinler. Şike yasasının geçmemesine de sevindim. Hem adamları şike yaptın diye içeriye alıyosun. Sonra da yasa çıkartarak şike suçlarını muazzam derecede düşürüyorsun. Mademki aldın içeriye, cezasını da çektir. Yok ben cezaları indirecem diyosan hiç almasaydın o zaman adamları. Allah allah yaaa... Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu...

6. K4Yr4

K4Yr4 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    şaşırdım dedim şaşırtıcı demedim yani senin moderatörü olduğun bir siteye laf atmadım sadece öznel görüşümü belirttim. bu forumda binlerce konu var ilgi ve alakanız dahilinde değilse hiç kimse size bir görüş belirtmeniz konusunda dayatma yapmayacağı görüşündeyim tıpkı sizin bu konuya yaptığınız gibi!!!

7. sfzb67

sfzb67 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    Serkan BOZKAYA
    Yaşadığınız Şehir:
    3-AFYONKARAHİSAR
    Cumhurbaşkanının yasa teklifini veto etmesi iyi oldu.

8. K4Yr4

K4Yr4 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    şahsen fanatik bir beşiktaşlı olarak bende bu işe kim bulaştıysa kim bizi kandırıp yalan yere sevindirip ya da üzdüyse cezasını çekmesini istiyorum. ayrıca cumhurbaşkının bunu veto etmesi ile suat kılıç ın bu yasayı hazırlatması birbirine paraleldir. çünkü suat kılıç her seferinde yasayı biz değil kulupler birliği hazırladı diyordu.

9. Coşkun Özcan

Coşkun Özcan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ad Soyad:
    COŞKUN ÖZCAN
    Yaşadığınız Şehir:
    81- DÜZCE
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    genelde futbol konuları sakin konuşulamıyor, kavga çıkıyor, o yüzden pek konu açan olmuyor, forumun huzuru için bu tip konulara fazla taviz vermiyoruz, sonuçta forumun amacı paylaşım, kavga değil

10. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    <div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">

Burada seninle polemiğe girmemek adına sadece senin yazdığın mesajına cevap verdim.Şaşırdığın konu kimsenin yorum yapmamasından ziyade burada konu açmaması.Bunda şaşılacak bir şey görmüyorum.Ayrıca benim moderatörü olduğum siteye zaten laf atamazsın bunu da ayrıca belirteyim sana

11. K4Yr4

K4Yr4 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    coskun bey galba haklsnz gercekten bu tib konularda kavga cikacaga benziyor . baksaniza moderator arkadasinz bile munakasa yabacaga benzyor simdi ben sukunetimi bozub yazdigi cevaba atfen laf atsam nolcak atmasam nolacak desem cok farkli boyutlara tasinacak konu neyse yeniyiz kusurumuza bakmasin kimse

12. sportmen

sportmen Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    73
    Ad Soyad:
    Talha_Celal
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Şu aşamadan sonra merakla bekliyoruz nasıl sonuçlanacak diye ama son yılların en temiz geçen lig mücadelesinde böyle bir durumun ortaya çıkması daha önceki yıllar ile ilgili olarak acaba? dedirtiyor. İnşallah hukuk gerekeni yapar ve insanlar hakettikleri şekilde bir sonuca ulaşır. Sonuçta tüm olanlar Türk futbolunaoluyor. Zira tüm takımların ve buna bağlı olarak Milli Takımımızın durumu ortada...https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley19.gif

13. era 1.5 crdi

era 1.5 crdi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Bu hafta hem bjk hem de ts avrupadan men edilecek gibi görünüyor..

14. ETiCHeT

ETiCHeT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    NuRi KOÇAKOĞLU
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    evet yaa hatta fenerbahçede küme düşebilir.. men edilecek takımları en başında kabul etmezdi uefa bu işler bu kadar basit değil herkes görüş belirtmiş bende belirteyim istedim.. saygılarhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

Düzenleyen : ETiCHeT

15. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Şaka gibisin sen ya

16. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Fenerbahçenin küme düşürüleceğini kundaktaki çocuk biliyor ama onu düşürecek federasyon yok maalesef.En kötü -puan verirler.O şekilde ligde kalır

17. ETiCHeT

ETiCHeT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    NuRi KOÇAKOĞLU
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    Aynen katılıyorum ama işte kabullenemeyenler beşiktaş ve ts ye takmışlar neden acaba.. şu bi gerçekki avrupaya giden hangi takım olursa olsun tr deki rakip takım taraftarlarının çoğu başarılı olmalarına tahammül edemiyor ki kendi takımlarıda şikeden dolayı gidemedi ise..

18. era 1.5 crdi

era 1.5 crdi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Bu hafta diye özellikle belirttim. Federasyonumuz sadece FENERBAHÇE şike yapmıştır gibi anlattığı için Ş. liginden men edildi, şimdi ise iddianame açıklandı ve bjk ve ts kuluplerininde teşvik ve şike girişimleri olduğunu uefa yetkilileri gördüler demek istedim. O tolerans uygulandığında bjk ve ts hem avrupadan men edilir hem de rakiplerinin açacağı tazminatları ödemek zorunda kalırlar.

19. TurkSpace

TurkSpace Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    220
    Ad Soyad:
    Serdar Kevzer
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    <DIV id=divAdnetKeyword>
    <H1>Savcının 'şike var' dediği maçlar</H1>
    <DIV id=divAdnetKeyword2>
    Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Mehmet Berk'in hazırladığı iddianamede, şike ve teşvik primi verildiğini iddia etti maçlar şöyle sıralanıyor
    - 07 Mart 2011 tarihinde oynanan Gençlerbirliği (2) - Fenerbahçe (4) karşılaşması ( Şike iddiası)

- 12 Şubat 2011 tarihinde oynanan Manisa (1) - Trabzonspor (2) karşılaşması ( teşvik iddiası)

- 26 Şubat 2011 tarihinde oynanan FB (2) - Kasımpaşa (0) karşılaşması (şike iddiası)

- 6 Mart 2011 tarihinde oynanan Bursa (1) - İBB (1) karşılaşması (şike iddiası)

- 20 Mart 2011 tarihinde oynanan Gençlerbirliği (1) - Trabzonspor (2) karşılaşması (teşvik iddiası)

- 9 Nisan 2011 tarihinde oynanan Eskişehir (1) - FB (3) karşılaşması (Şike iddiası)

- 17 Nisan 2011 tarihinde oynanan Trabzonspor (1) - Bursaspor (0) karşılaşması (başarısız sonuçlanan teşvik teşebüsü iddiası)

- 22 Nisan 2011 tarihinde oynanan Eskişehir (0) - Trabzonspor (0) karşılaşması (teşvik) - Bucaspor (3) - Fenerbahçe (4) (İddianamede yer verilmeyen ancak şike faaliyetinin yürütüldüğünün ileri sürüldüğü karşılaşma)

- 1 Mayıs 2011 tarihinde oynanan F.B-İBB karşılaşması (şike iddiası)

- 8 Mayıs 2011 tarihinde oynanan Karabük (0) - FB (1) karşılaşması (şike iddiası)

- 11 Mayıs 2001 tarihinde oynanan BJK - İBB arasındaki Türkiye Kupası final maçı (şike iddiası)

- 15 Mayıs 2011 tarihinde oynanan FB (6) - Ankaragücü (0) karşılaşması (Trabzonspor lehine teşvik girişiminde bulunulduğu, FB lehine şike yapıldığı iddia ediliyor)

- 15 Mayıs 2011 tarihinde oynanan Trabzonspor - İBB maçında sonuç oluşmayınca ödenmeyen teşvik iddiası

- 22 Mayıs 2011 tarihinde oynanan Sivasspor (3)-FB(4) karşılaşması (FB lehine şike iddiası. TS lehine teşvik girişimi iddiası)

- 4 Nisan 2011 tarihinde oynananan Diyarbakır (0) - Giresunspor (2) karşılaşması, (şike iddiası)

- 18 Nisan 2011 tarihinde oynanan Karşıyaka (0) - Giresunspor (1) karşılaşması (şike iddiası)

- 30 Mayıs 2011 tarihinde oynanan Giresunspor (1) - Mersin İ. Y (2) karşılaşması (şike iddiası)

Mustafa ERDOĞAN/DHA

20. era 1.5 crdi

era 1.5 crdi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    58. madde değişti.. Şampiyonluk geliyooor..

Bu Sayfayı Paylaş