LPG KABLO

SD Kartlı Taşınabilir Araç MP3/Kaset Adaptörü

'Araç Aksesuarları' forumunda 0zgur tarafından 11 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. 0zgur

0zgur Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar Selam,

Aracımda kasetçalar var, orjinalliğini bozmadan, fm transmitterlardaki frekans cızırtısı ve klasik kaset adaptörlerindeki kablo derdi olmadan nasıl mp3 dinlerim onun derdine düştüm https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley18.gif

http://www.yollasepete.com/urun/996-Kaset-Mp3-Calar-+-2GB-Sd-Kart-Hediyeli.html

Bu ürünü buldum. Kaset şeklinde bir mp3 çalar, Araç dışında normal mp3 çalar olarak da kullanılıyor. Aracın kaset çalar bölmesine takdığınızda da bir mp3/kaset adaptörü oluyor...

Daha önce kullanan var mı ? merak ettim. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

Ayrıca ürünü şu an satan bir tek bu site var. Bu siteye ne kadar güvenebilirim ? daha önce burdan alışveriş yapan var mı ?

Teşekkürler...

2. OzgurDEMİR

OzgurDEMİR Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ozgur merhaba,
    Carefourlarda yada metro da kasetler var sitedeki gibi mp3 girişi olan mp3 ün varsa onlardan al bence daha uygun fiyatı .

3. mgk19

mgk19 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    353
    Ad Soyad:
    Gökhan Kara
    Yaşadığınız Şehir:
    1-ADANA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
  4. OzgurDEMİR

OzgurDEMİR Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Şunu merak ettim kasetlerde biliyosun bittiği zaman tersini takılması gerekiyo
    mp3 bağladığın zaman kaseti çevirmene gerek varmı?

5. nafi38

nafi38 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    61 lıra dıyo alma bence..<div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">

6. nafi38

nafi38 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    cok pahalı yazmıs cok ucuz seyler bunlar 5-10 tl ye bulabılırsın carsıda pazarda...<div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">

7. erkanays

erkanays Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar kasetçalarlı olmayan ve Aux ve USB girişi olmayan bir CD çalara mp3 çalar bağlamanın (kablolu olarak) bir yolu yokmu??

8. Umr

Umr Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    396
    Ad Soyad:
    Veccii
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    Bendede bitane transmitter var adamı hayattan sogutuyo :)) bu kasetten alacaktım sonra mp3 çalar yok dedik almadık. Saflıgıma yanayım :))

9. erkanays

erkanays Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Bende de transmitter var. Akmıyo ama damlıyo işte idarelik.. Ucuz mucuz bi teyp alsak bundan kat be kat iyidir aslında ama bi türlü elim varıp alamadım bi teyp. Arada da böyle mp3 çalarımı bağlamanın bi yolunu arıyoru ama ne çare :))

10. serhan

serhan Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ad Soyad:
    Anıl Serhan ALPHAN
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    60lira civarında hatta kampanya zamanlarında 40lira civarına düşen sd kart ve usb okuyan teypler var. hem isterseniz aux girişinden kendi mp3 çalarınızdaki şarkıları da dinleyebiliyorsunuz. tek farkı cd çaları yok. eğer bu kasete o kadar para vermeyi göze aldıysanız direk böyle bir teyp alın, işinizi fazlasıyla görür. eğer çok fazla ses kalitesi beklentiniz yoksa. hem subwoofer için anfi çıkışları da oluyor bazılarında

11. erkanays

erkanays Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Çok haklısın kardeş en iyisi böyle yapmak. Transmitterden bin kat iyidir en azıdan caz cuz edip durmaz yani..

Bu Sayfayı Paylaş