LPG KABLO

Satılık Satılıklar;Ps3 160gb,logitech G27, Guitar Hero set,Sony Actioncam AS30,ipod touch8gb

'Diğer İlanlar' forumunda onursumer tarafından 26 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. onursumer

onursumer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,201
    Ad Soyad:
    Onur Sümer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ30 1.6 CRDİ (2007-2012) FD
    Ps3 slim 160gb , kırılabilir CECH-2104 data code 0B versiyondur daha once hiç kırılmamıştır
    Yanında 2 kol + logitech bluetooth touchpadli ps3 klavye
    Oyun olarak resmi ekledim, içinde ekstradan gt6 yüklü ,daha once hiç kırılmadı, hiç servis gormedi , çalışma saati olarakda çok zorlanmış bir cihaz değildir, yanında birkaçtane oyun var gitar her olar hariç resimlerini ekledim hepsini beraber vericem

Fiyat : her şeyle 700TL

Logitech G27 çok temiz kullandım, surekli playseat uzerinde kullanıldı surekli çıkar tak gibi bir şey olmadı geçen sene topladım kaldırdım sadece okadar, kutusu yok

Fiyat : 700TL

Guitar hero bundle set
    Gitar, mikrofon ve davuldan oluşuyor, herhangi bir sıkıntısı yok yanında 4 adet oyunu var ,demonte olarak duruyor resmi çekerden kurmadım

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2009/07/guitar_hero_official_drum_kit_controller_1.jpg kurulmuş hali temsili

Fiyat :425TL

İpod touch 4. nesil 8gb beyaz + philips dock
    Çıktığından beri kullanıyorum , herhangi bir kullanıma engel sorunu yok, kulaklığı mevcut değil , usb kablo + dock ile vericem , ekranında hafif lekelenmeler mevcut resimlerde gozukuyor onun dışında bir problemi yok, kozmetik olarak çizikler var ***** 3-4 senelik cihaz pil omru eskisi gibi değil ama hala yeterli ben sabit kullandığım için yorum yapamıcam
    Fiyat : 225TL

Sony action cam AS30
    Çıktığında almıştım ust modele geçmek için satıyorum as30 ve 5mt hausign ile beraber
    Herhangi bir sorunu yok, zaten toplasanız çekimlerim 4-5 saati geçmez, hausingde kullanım kaynaklı çizikler var ama onemli değil, cihazın kendisi kusursuz
    Piyasadaki as20 den farkı gps olmasıdır ,elimde bisiklet ve underwater hausing var isteyen olursa onlarla beraberde satabilirim ama onceliğim sadece cihaz as20 fiyatına veriyorum
    Fiyat : 500TL

işime yarar şeylerle takas yapabilirim

pm veya 532 696 kırk kırkbir, aradığınızda büyük ihtimalle açamam işim gereği, mesaj atarsanız sevinirim

2. Burak Çevik

Burak Çevik Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    556
    Ad Soyad:
    Burak Çevik
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İX35 (2009-201X)
    g27 de ps4 uyumu var mı ?

Bu Sayfayı Paylaş