10 Kasım LPG KABLO

ORDU KAYAHAN OTO

'Karadeniz Bölgesi' forumunda OZİKUM tarafından 14 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. OZİKUM

OZİKUM Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Ozan Kumaş
    Yaşadığınız Şehir:
    28-GİRESUN
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    <div style="-: initial; -attachment: initial; -origin: initial; -clip: initial; : rgb(255, 255, 255); margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; color: rgb(0, 0, 0); font-weight: normal; font-size: 12px; ">ORDU HYUNDAİ KAYAHAN OTO BENCE KARADENİZ DEĞİL TÜRKİYEDEKİ EN İYİ SERVİS MEMNUN OLMAYAN YOKTUR ALDIĞIM İLK HYUNDAİ DEN BAŞLAYARAK DEVAM EDEN SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BENİ ŞUAN ÜÇ TANE HYUNDAİ SAHİBİ YAPTI ARAÇIN KALİTESİ KADAR SERVİS KALİTESİ VE ÇALIŞANLARIDA ÇOOOK ÖNEMLİ BENCE HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM KAYAHAN OTOMOTİVEDE TEŞEKKÜR EDİYORUM HER SORUNUMUZDA KISA SÜREDE CEVAP VERDİĞİ İÇİN.BU ARADA DİNÇER USTAYI TEK GEÇERİM AYRI BİR TEŞEKKÜRÜ HAK EDİYOR.....

2. efe34

efe34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    aynen katılıyorum bana trabzon da orduda ikiside 90 km herzaman kayahan otomotive giderim bakım olsun her ne olursa olsunnn ümit abiye sadık ve aykut arkadaşlarımada selamlarr

3. Alper Çakıroğlu

Alper Çakıroğlu Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Önce kendinizi tanıtıp sonra reklamlara başlasaydınız daha iyi olurdu

4. efe34

efe34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşım bunun reklamla alakası yok arkadaş bi görüş belirtmiş hepsi bu evet kendini tanıtma konusuna gelince katılıyorum ama reklam felan yanlış bence bişeyi yazmadan önce tart düşün öle yaz o servis babasının değilyaaa
    reklamını yapsınhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley5.gif

Düzenleyen : efe34

5. Alper Çakıroğlu

Alınan Beğeniler:
    0
    İlk mesajdan tanıtım yapan birisi düşündürüyor .Nerden biliyorsun kendi malı olmadığını ? Tanıyormusun arkadaşı?

6. Halil Altunay

Halil Altunay Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    109
    Ad Soyad:
    Halil ALTUNAY
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Fiat
    ayrıca forumda küçük harf kullanıyoruz

7. efe34

efe34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    o servisin sahibi ordulu giresunlu değil ikincisi reklam yapar yapmaz bu ne .....geçenlerde senin dediğin gibi birine ben dedim ilk mesajı satış mesajı sağolsun birisinden bi mesaj gelmiş yaşar bundan sanane bunu sölüyende bu sitede mod öle oluncada kimsenin işine karışmamak daha iyi oluyo kanımcaaaaBu arada o servisin sahibini ben tanıyorum giripde burada reklam yapacak adam değil reklama zaten gerek yok bilen biliyo o servisi

Düzenleyen : efe34

8. Alper Çakıroğlu

Alınan Beğeniler:
    0
    Siz bu arkadaşın avukatı falanmısınız anlam veremedim bu gereksiz savunmanızı neyse uzatmanın anlamı yok siz bildiğiniz gibi devam edin

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş